📰 News

Nowy nawóz na pola ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9647
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (25)

👤 sophia
05.03.2012
u mnie tak samo się dzieje jak u Cibie DAVSON i pojawia się zielony wskaźnik
👤 ks83
05.03.2012
ale jaja O_O sprawdzic narazie nie mogę bo dlugorosnace na caly dzień posadzilem ale na bahamie za godzinke sprawdze :)
👤 ewela1010
05.03.2012
witam u mnie tez sie to pojawia ale po jakims czasie znika i od nowa mozna tego uzyc:-)
👤 ks83
05.03.2012
jednak dziala ale to chyba bajer ozdobny lub próby przed tym sosem czekoladowym w nastepnym evencie :)
👤 ewela1010
05.03.2012
nie dosc ze znika to jeszcze nic nie daje:(_crach
👤 Magda0205
05.03.2012
mi nie działa... nic takiego sie nie pojawia moze mam za niski level
👤 Renia1920
05.03.2012
U mnie nic takiego nie ma :(
👤 u-nika-t
05.03.2012
Ja podejrzewam ten sos czekoladowy, bo niebieska armata moze dawac niebieską poświate przy rozpylaniu, tez to mam.
👤 Vanyel
05.03.2012
A może to nawóz Eryka? ;-)
Fakt faktem nie warto tego klikać, bo poza efektami graficznymi nic to na razie nie daje. Wystarczy przejść na inną łąkę, potem wrócić i już "znaków" nie ma.
👤 batmanka
05.03.2012
Ja podejrzewam, że to po prostu jakiś gag wizualny ze strony BP. Ot taki żarcik, tylko nie wiadomo z jakiej okazji.
Chociaż z drugiej strony trudno przypuszczać, że BP zrobiło kilkugodzinną przerwę techniczną tylko po to, by wprowadzić takie "cuś". Ja tam już się nie mogę doczekać kolorowych świnek. Event zlewam przed otwarciem, bo nie sądzę, by odbiegał zasadami od kilku poprzednich.
👤 u-nika-t
05.03.2012
popularność eventu zalezy od na nagród, mi itemy sa nie potrzebne, dlatego z oscaroxów robiłam tylko 2 poziomy i miałam kilka dni na sianie cebuli kurek itp do nowych misji. a to ze bylo 55tys do zebrania to nic, bo w poprzednim karnawałowym mielismy w sumie 26 tysiecy do zebrania i zrobiłam to dzień przed koncem.
👤 -EKOFARMER-
05.03.2012
u mnie nie działa ale podejrzewam że to monitor DAvSON-a bąki puszcza:( czyli oddaje gazy...po prostu pierdzi aż śmierdzi:P
👤 batmanka
05.03.2012
:D :D :D Ekofarmer _056
👤 DAvSON
05.03.2012
-EKOFARMER- - dobrze że czujesz , kto pierwszy czuje temu sie z..... snuje :)
👤 OnStrangerTides
05.03.2012
Mi się wydaje, że to będzie poprostu inna grafika wody.
👤 -EKOFARMER-
05.03.2012
DAvSON ja nie czuję tylko jak napisałem PODEJRZEWAM...czytaj dokładnie
👤 ewasal
05.03.2012
ja niczego ani na animacji ani na swojej farmie nie widze...buuuuuuuuuu
👤 CandyAngel
05.03.2012
ja tez mam taka animacje
👤 edziamal
05.03.2012
Podejrzewam że to była jakaś próba i niedługo coś nowego wejdzie
👤 Dziunia53
05.03.2012
to będzie sos czekoladowy w nowym evencie
👤 nieznajoma93
05.03.2012
Też tak miałam, na wyspie jakieś 3 dni temu .. Aż się zdziwiłam :P
👤 sebek87
05.03.2012
Hej a może to będzie miało jakieś zastosowanie z nawozem GUANO?!;)
👤 Inoxa70
06.03.2012
Ja też parę razy takie coś zauważyłam ale myślałam ,że mi się przywidziało
👤 batmanka
07.03.2012
Nie rozumiem co to w ogóle za news. Nie masz co wrzucać na stronę, Davson?
👤 annaspyrka
10.03.2012
U mnie tak właśnie się dzieje jak użyje sosu czekoladowego o czym pisał wyżej i-nika-t;)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.