📰 News

Żałoba narodowa.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9646
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 Renia1920
05.03.2012
Wyrazy współczucia dla rodzin rannych i ofiar katastrofy kolejowej pod Szczekocinami
👤 sophia
05.03.2012
wyrazy współczucia dla rodzin ofiar
👤 osaziomeczek
05.03.2012
Wyrazy współczucia dla rodzin.
👤 pandora
05.03.2012
Głębokie wyrazy współczucia dla rodzin ofiar katastrofy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie .
👤 wrotka1950
05.03.2012
WYRAZY MOJEGO NAJSZCZERSZEGO ŻALU I WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.
👤 Jamajka23
05.03.2012
Kondolencje dla rodzin osób, które zginęły w tym tragicznym wypadku ale uważam, że żałoba narodowa to przesada. Każdego dnia na drogach ginie tyle samo lub więcej osób i nikt nie ogłasza żałoby narodowej. Przy takim podejściu żałoba narodowa się zdewaluuje.
👤 -EKOFARMER-
05.03.2012
szkoda ...bardzo szkoda TYCH LUDZI...dla mnie (nieznanych osobiście)... którzy zginęli w takich okolicznościach... kilku z nich zginęło nie wiedząc nawet o tym...żal mi też (a może najbardziej) tych którzy umierali powolną śmiercią i wiedzieli o tym że umierają ...ubolewam nad ich tragiczną śmiercią i życzę ich rodzinom ODWAGI...modlę się za rannych , za ofiary śmiertelne i za ich rodziny...: JANUSZ
👤 -EKOFARMER-
05.03.2012
Jamajka23 przeczytaj statystyki...u nas na drogach giną kierowcy pod wpływem alkoholu i ich ofiary
👤 maziaaa
05.03.2012
[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Świeć Panie nad Ich Duszami- wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin.....
👤 beata432
05.03.2012
Wyrazy współczucia bliskim ofiar tragedii w Szczekocinie...........Gdyby tak mozna bylo cofnac czas.....
👤 mediwax
05.03.2012
Wyrazy wspólczucia dla wszystkich dla wszystkich i nawet żal mi winowajcy ludzie też mogą być omylni nie tylko maszyny szkoda każdego czlowieka to jest prawdziwa tragedia zal i płacz _017
👤 kamil1-50
05.03.2012
Tak. Tusk Smoleńsk, pociągi i jeszcze żeby zatonął Polski statek i tytanik gotowy. Trzeba zrobić telenowelę o Takim sobie premierze co nie dba o swój kraj, że giną niewinni ludzie. Nie dość iż jest niż to jeszcze katastrofy.
👤 hasiokos
06.03.2012
słowa nic tu już nie pomogą, zgineli ludzie, to zawsze najgorsza tragedia gdy nagle odchodzi ktoś z tego świata

nie mogę sobie wyobrazić, jak to sie stało
👤 czubek
06.03.2012
Zabierzcie już gębę tego gajowego, ile można.
👤 gigika
06.03.2012
popieram kolegę czubka
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.