📰 News
Rozszerzenie ogrodu ozdobnego...
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (21)
Jeśli będzie za realną kasę, to mogą równie dobrze dać dostęp do tego ogrodu tylko graczom TGC.
ewasal, mam rozumieć, że ty też jesteś w TGC i nie dostałaś takiego newslettera?
widac to nawet po eventach ile siania za marne kilka FL - czy tam juz siedza zydzi? /bez obrazy dla nacji/
Gram ponad rok i do tej pory wystarczały mi floreny zdobyte w grze. Obecnie nie widzę szans na ich zdobycie.
Dokupywać nie będę, czyli sympatyczna gra stanie się przykro nieatrakcyjna.
Ja tam nie zamierzam nic przestawiać. Ogród ozdobny mam udekorowany tak jak chciałam. Co mi zbywa, to ustawię, a jak się nie da, będę sukcesywnie sprzedawać na kolejnych G&T. W końcu bahamskie ulepszenia drzew XL kosztują nielicho, a mam po 3 każdego gatunku.
Zaloguj się aby dodać komentarz.