📰 News

Błędy...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9636
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 Alutka
27.02.2012
No niestety nie jest w porządku... 11.14 i nie moge sie zalogowac..
👤 -Majka222-
27.02.2012
rekompesata by sie nalezala za to jakas moze jakis kodzik :)
👤 batmanka
27.02.2012
Już dali. Drugiego raczej nie należy się spodziewać.
👤 pawelspod
28.02.2012
znowu macie problemy techniczne...
zabklokowaliscie oddawanie gerberów...
i zaliczone poziomy spadły do 1 gwiazdki ?.....
👤 marp62
28.02.2012
dokładnie, mam to samo
👤 nanucha1986
28.02.2012
jest 16.35 a ja nie moge sie zalogowac??? jak wrowadzacie nowosc to zawsze musza byc problemy techniczne???
👤 farmix
28.02.2012
nio...przecie to tradycyja tej firemki...
👤 gerdzio
29.02.2012
witam inni maja problem z logowaniem ja zas na 2 lace mam krzki zamiast drzew i wroniego drzewa niech cos z tym zrobia
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.