📰 News

Kolorowe świnki

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9629
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 mac1144
23.02.2012
No i git. W zapasie 10.000 trufli, 12.000 świń i 830 super paszy.
👤 ks83
23.02.2012
zmykam na targ :)
👤 sqnek91
23.02.2012
Czyzby nowe oazy?:)
👤 jaskulki
23.02.2012
Swinek juz na targu nie ma :)
👤 batmanka
23.02.2012
Hm, a więc świnki. Nikt na OFF chyba na nie nie stawiał. Każdy mówił o kozach.
Oazy pewnie będą te same, bo takie było założenie. I pewnie zasady budowy kolorowych zagród i fabryk pozostaną te same: na żółte po 5 zwierzątek, na pomarańczowe po 4, na czerwone po 3 i na różowe po 2.
👤 ks83
23.02.2012
mam nadzieje że 700 trufli starczy :) bo sie wykosztowałem bo miałem pierwotnie tylko 100 :|
👤 koala2006
23.02.2012
to ile tych świń i trufli jest potrzeba bo jak narazie jest jeszcze po taniości na targu _taniec
👤 kolos
24.02.2012
a po co Wam trufle ??
👤 marhelcin
24.02.2012
skoro bedą kolorowe świnie to beda i kolorowe zagrody dla świń i ich fabryk czyli fabryk trufli i będa (najprawdopodobniej) misje w spółdzielni w których trzeba będzie oddawać kolorowe świnie i trufle własnie więc niektórzy chcąc szybciej robić misje zbierają trufle aby zyskać troche gwiazdek :)
👤 batmanka
24.02.2012
Dobrze że ja mam po 3 fabryki trufli na 2 farmach :D
👤 marzenek
24.02.2012
takie bez sensu troche ;) ja tam wole sama wyprodukować trufle i świnki bo inaczej gry nie ma jak się wszystko kupi na targu ;) kupi sie zrobi i później czeka na kolejne :D ja mam czas :)
👤 batmanka
25.02.2012
Święta racja, marzenek. Ja też jestem zwolennikiem produkowania wszystkiego własnoręcznie. Ma się wtedy większą satysfakcję z wykonania misji. Ponad 100 trufli mam na 2 farmach, więc na dobry początek będzie. Swoją drogą ciekawe, czy choć za jeden etap misji będą florki :D
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.