📰 News

Nowa misja w spółdzielni ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9624
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 Jazeon
22.02.2012
Potwierdzam - przydadzą się.
👤 gwiazdka16
22.02.2012
No w końcu jakaś misja, będzie co robić :)
👤 gigika
22.02.2012
O Mariuszu mozna powiedzieć, że "nomen omen" czyli, że nazwisko mówi za siebie....
👤 zakr3cona
22.02.2012
oby wprowadzili nowe misje, trochę nudno, same eventy tylko _042 mi zostały do zrobienia tylko młode zwierzaki i mroczna misja ... a gwiazdek brakuje
👤 WscieklyKangur
22.02.2012
oby to bylo cos ciekawego i naprawde rosliny z wyzszych poziomow a nie pszenica marchew owies kukurycza i trzcina cukrowa w kosmicznych ilosciach...
👤 wejwie54
22.02.2012
E ..co tam nowe misje DAVSON jeszcze nie wie że Kolejna edycja eventu Trade & Gift rozpocznie się
we wtorek 28 lutego 2012 r.
_broktanc
👤 wejwie54
22.02.2012
Nie wie również że :od 23.02.2012 do 04.03.2012 rusza event Oskary 2012. Sadźcie gerbery i zbierajcie strony scenariusza, które wyskakują z pól podczas żniw.Od dnia 28 lutego będziecie mogli wymieniać się ze znajomymi brakującymi stronami scenariusza.
Możliwość wymiany będziecie mieli także w przyszłych akcjach specjalnych._taniec
👤 ziomalek123
22.02.2012
cool _broktanc _taniec
👤 marla66
22.02.2012
nistety wy tez nie macie racji ,event zaczyna sie jutro - prosze co podaje F**** niemieckie : Das Event findet auf dem Eventplatz vor der Farmhalle statt – vom 23.02.2012 – bis 04.03.2012 – und ist ab Level 3 spielbar.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.