📰 News

Oscary 2012 - kolejna grafika...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9622
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 marhelcin
22.02.2012
oby znowu nie trzeba było wszystkich zagród wystawiać żeby chodować 3 godziny rosnące ... bo tego typu ewenty są już meczace a guano za cholere nie moge uzbieraća gdyby nie było tego typu ewentów to już tą misje miałbym dawno zaliczona
tu widać statuetke byka więc może jakieś zwierzaki trzeba bedzie dostarczyc ? jak dla mnie to lepszy pomysł :)
👤 batmanka
22.02.2012
No jak to nie będzie trzeba siać nowych roślin? Przecież już zapowiadali stokrotki i jeszcze jakieś drugie kwiaty. Ot, taka miła odmiana od codzienności _rotfl
👤 duzybaal83
22.02.2012
Fajnie, bo dawno już nie było żadnego eventu _013
👤 doro9240
22.02.2012
Z jednej strony fajnie,więcej pd wpada,ale chciałabym już odpocząć i uzupełnić sobie zapasy w stodole :( a tak nie mam szans.No ale jak BP leci na kasę to i pracowników pogoniło,teraz cokolwiek będzie się działo-jakieś uroczystości,to u nas będą eventy,aż w końcu ludzie przestaną grać bo nie będą mieli kasy
👤 batmanka
22.02.2012
Jak to nie masz szans, doro? Przecież nikt cię nie zmusza do udziału w eventach. Jak będą badziewne nagrody, olewasz to i nadrabiasz zapasy. Przy okazji możesz zyskać na mini-eventach, takich jak Happy Stable Day, co jest teraz.
Ja na głównej farmie nadrabiam straty po dożynkach do dziś dnia, prawie wcale nie brałam udziału w eventach od tamtej pory.
👤 brelokko
22.02.2012
jak znowu będą jakieś rośliny nowe które będzie trzeba siać przez tydzień albo i więcej, to mnie coś trafi chyba, już jest to nudne do potęgi n-tej
👤 Kotek
22.02.2012
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/archive/index.php/t-688905.html to jest ten event? 3 misje jakiś poprzedzające, Mieci Bakłażan do wygrania?
👤 wejwie54
22.02.2012
Nie narzekajcie bo skurczybyki nie zrobili EVENTU na środę popielcową a szkoda...:o
👤 doro9240
22.02.2012
batmanko jestem na wysokim poziomie więc ilość punktów pd jest kosmiczna do zebrania a jednak w eventach mogę ich sobie dorobić :) dlatego biorę w nich udział.Nie patrzę na nagrody w postaci itemów tylko cały czas pd jest najważniejsze,ale faktycznie chyba ten sobie daruję jak zobaczyłam ilość kwiatków do zasadzenia 55000:@ to już przesada
👤 WscieklyKangur
22.02.2012
spokojnie widac ze w bp juz calkiem im odbija - jeszcze troche to wejda na poziom stu tys roslin bo mysla ze ludzie nic innego nie maja do roboty tylko klikanie
dlaczego nie dadza roslin ktore rosna 8-10 godz? przeciez do pracy albo do szkoly tez trzeba isc co nie
albo moze niech wprowadza mozliwosc zastopowania kombajnu i dopalaczy bo co mi po nich jezeli nie korzystam z nich przez 15 godzin...
moze w koncu jakis uklon z ich strony w strone graczy by sie przydal
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.