📰 News
Oscary 2012 - kolejna grafika...
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (10)
tu widać statuetke byka więc może jakieś zwierzaki trzeba bedzie dostarczyc ? jak dla mnie to lepszy pomysł
Ja na głównej farmie nadrabiam straty po dożynkach do dziś dnia, prawie wcale nie brałam udziału w eventach od tamtej pory.
dlaczego nie dadza roslin ktore rosna 8-10 godz? przeciez do pracy albo do szkoly tez trzeba isc co nie
albo moze niech wprowadza mozliwosc zastopowania kombajnu i dopalaczy bo co mi po nich jezeli nie korzystam z nich przez 15 godzin...
moze w koncu jakis uklon z ich strony w strone graczy by sie przydal
Zaloguj się aby dodać komentarz.