📰 News

Nowe runy wkrótce na drzewie - opis.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9618
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 WscieklyKangur
17.02.2012
ta pirwsza jest do przyjecia ale ta druga to kpina!!!!
nie wiem co bral ten kto wyznaczal ilosc gwiazdek ale niezle go to sponiewieralo

szczegolnie ze gwiazdki ostatnio tylko za wyscig szczurow sie zdobywa nie liczac obecnego ewentu
👤 serek24
17.02.2012
ale ciemna zUPA... a jesli chodzi o BP to jest to kpina czytałem w pytaniach które zadali gracze czy bedzie dalej tak że podczas eventów beda akcje specjalne i miało tak niby nie być a tu co ?
👤 serek24
17.02.2012
a co z żółwiem ja sie pytam?
👤 patrycja9922
17.02.2012
300 gwiazdek przesada_046_008_zly
👤 lechia66
17.02.2012
Jeżeli chodzi o puchary to chyba nie rozumiem. Co znaczy o 30%? Do tych co już się ma? Ja mam puchary na 15+13 czyli 28 %. Czyli to będzie 28+30. Czy tylko dobiję do 30%? Ktoś to może na polski przełożyć?;)
👤 Kruszon_mocny
18.02.2012
300 gwiazdek to sporo ale i tak w sumie to nie ma na co ich zbierać bo pozostałe runy to szajs
👤 tee4411
19.02.2012
Puchary, to ściema.
Trudno sprawdzić ich działanie.
Na początku poprzedniego ewentu do czasu korekty przestawiałem puchary.
Okazało się, że z pola z pucharami zebrałem o 1 wodę mniej niż bez pucharów i na tym zakończyłem ich używanie.
Ogród ozdobny, albo pasek - to najlepsze dla nich miejsce.
Podczas ich zdobywania nie było ŻADNEJ informacji o ułomności ich działania.
Dopłata gwiazdkami do zdobyczy ?!?!? - To posunięcie jest NIESMACZNE - Beeee!!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.