📰 News

Zmiana cen florenów.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9617
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (14)

👤 asica40
17.02.2012
i tu znow widac za co i gdzie nas maja?!!!!
żałosne:o
👤 -Majka222-
17.02.2012
no ja ta gra bedzie za niedlugo tylko dla bogaczy ...przeciez nie tylko graja dorosli ale tez dzieci skad maja brac na zakup florenow nie kazdego stac na takie wydatki
👤 czubek
17.02.2012
Płać i płacz :D
O to chodzi.
👤 WscieklyKangur
17.02.2012
to proste bp za duzo traci przez boty bo nie ida kombajny i siewniki wiec na uczciwych graczach odrabia straty
a programisci tylko udaja ze walcza z botami...
👤 batmanka
17.02.2012
Niech to kolka :@ Czyli koniec florenów na mojej farmie XXL. Najtańsza opcja jest teraz tylko przez telefon, a ja mam zablokowane dzwonienie ze stacjonarnego na 0700. A SMS-y teraz za drogie. Pozostaje liczyć na jałmużnę z koła fortuny :@
👤 osana5370
17.02.2012
Gra powinna być przyjemnościa a to juz nie jest gra,tylko robi sie biznes niestety naszym kosztem. Pozdrawiam
👤 marcozet
17.02.2012
To już nie jest gra,tylko maszynka do robienia siana.Szukają naiwnych teraz każdy event żeby ukonczyc jest tak zrobiony żeby kupic floreny,ale moim zdaniem nie na tym powinna polegac gra.A po za tym non stop cos się w grze dzieje a to programisci naprawiają a to znowu cos innego,bardzo czesto to występuje podczas eventów.Również z kont znikają floreny,można by na ten temat pisac bez konca.[b][/b]
👤 QQrydzianyPotfur
17.02.2012
no niestety jest to biznes ... za coś trzeba opłacić programistów , serwery , itd. Dziwią mnie niektóre wypowiedzi . Nikt dla naszej przyjemności nie będzie pracował charytatywnie ....
👤 batmanka
18.02.2012
Nikt nie mówi o charytatywności, potworku, ale bez przesady. Floreny są po to, żeby je kupować, sama dotąd to robiłam, ale przy tym podniesieniu cen nie będzie już to możliwe. Chodzi po prostu o to, żeby nie przeginać. BP stosuje tzw. przymus sytuacyjny - niby nikt ci nie każe płacić, ale jak tego nie zrobisz, nie będziesz mieć na farmie praktycznie nic. Chyba że cię koło fortuny rozpieści. Nawiasem mówiąc mnie ostatnio rozpieszcza - w ciągu tygodnia dostałam kangury, motylarnię i papaję XL (na to samo konto) :D
👤 jaki32
18.02.2012
bonjour ...
Davson Vous êtes l'administrateur pour "votre-Farma"
ce qui arrive à ceux qui florenami?
Elles ne préjugent pas? tirer un fil sur ce sujet sur ​​le forum pour tout le monde à quelque chose à ce sujet et qu'ils sont lus, et je voudrais vous demander de nous contacter pour BP, certains e-mail ou quelque chose ...
👤 jaki32
18.02.2012
S'il vous plaît envoyez-moi le priv ....
👤 desperacja
19.02.2012
[center]Ja mam doładowanie florenów w funtach i tu w Anglii nie wprowadzono żadnej zmiany... Za 2 funty SMS-em mogę kupić 65FL. Ponadto mam kino wiec... gracze z doładowaniem w złotówkach jak zwykle...mają pod górkę:-([/center]
👤 aneta1615
19.02.2012
ja koncze wszystkie eventy bez kupna florenoe jakos sie da
👤 patrycjunia28
20.02.2012
Ja mam dwie farmy - na jednej jestem na 75, a na drugiej na 74 poziomie i jeszcze nigdy nie kupiłam żadnego florena ... a i koło fortuny mnie nie rozpieszcza .... a jak tylko mam czas to kończę wszystkie eventy ... więc się da :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.