📰 News

Mini eventy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9616
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 beniaminzoltak
17.02.2012
_rotfl
👤 isbella85
17.02.2012
fajnie,ale czemu jak trwa inny ewent???_aaa
👤 mac1144
17.02.2012
Może lepiej napisać coś o nadchodzącym kolejnym prawdziwym ewencie z okazji rozdania Oscarów, a nie o wyciąganiu kasy od graczy.
👤 Alutka
17.02.2012
Przecież dopiero co w wątku z pytaniami od graczy Bigpoint stweirdził, że postara się nie nakładać eventów na siebie! Jednym słowem, gadka szmatka a robią swoje i tak dalej.
👤 ewasal
17.02.2012
no własnie ...niby nie miało byc nakładek a tu co??kolejna wtopa:(
👤 Nulka
17.02.2012
Czekałam na Baby-Boom ale jestem w trakcie eventu i co mam teraz przerwać? Paranoja!!!_63
👤 halmys
18.02.2012
dopiero co czytalam,ze nie beda sie nakladac eventy,chyba ,ze to plany na przyszlosc,jak juz nie bedzie graczy,to ma byc zabawa,kazdy wevent mile widziany,ale osobno
👤 WscieklyKangur
20.02.2012
gdyby w bp siedzieli ci ktorzy zalozyli ta firme nie bylo by takich problemow ale od kiedy sprzedali udzialy hienom nikt sie z graczami nie liczy - licza tylko i wylacznie na zysk ze sprzedazy - same zyski z korzystania ze serwera juz im nie wystarczaja wiec powinni zmienic zapisy o tym ze gra jest bezplatna i zamiscic takie iz aby cos osiagnac trzeba zainwesowac - tylko po co? po jakims czasie czesc sie przekona ze chciwosc bp nie ma granic i rezygnuje - szukaja czegos innego co jest naprawde darmowe a nie za kase
dlaczego w zadaniach nie ma podzialu na levele jak kiedys to mialo miejsce tylko tysiace roslin eventowych + wypadajki? za marne pd i nagrody pocieszenia? a moze tak bonus za tydzien przed kompem na dopalaczach i kombajnach w postaci 100-200FL dla chetnych cos wiecej uzyskac
Ale po co??? LEPIEJ NALOZYC NA SIEBIE KILKA EVENTOW NIE MAJACYCH NIC ZE SOBA WSPOLNEGO!!!! Bo po co mini dajacy wiecej pd ze zbiorow jak mozna dac kolidujacy baby boom albo happy three day
pozdrowienia dla downow z bp
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.