📰 News

Nowe runy wkrótce.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9614
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 Ogrodnik121970
16.02.2012
Też mi atrakcja, zwłaszcza te oszukańcze puchary, które poza zawalaniem miejsca nic nie dają. A runa ze skróceniem czasu produkcji w warsztatach to chyba już jest :/ albo coś do niej podobnego. Poza tym 10% szybsza produkcja to malizna. Konsumpcja przetworów piekarniczo-dżemiarskich też daje ten sam bonus, a przecież trzeba do czegoś te wynalazki rzemieślnicze zużywać - no nie.
Ja tam bym wolała zbierać na jakies nowe pole lub ogród ozdobny. Mogli by nam zafundowac jakieś miejsce typu "Obejście" gdzie byśmy mogli sobie nasz domek farmerski rozbudowywac wraz z przyległym do niego terenem. Moze w ten sposób wzrósł by w sklepiku popyt na "durnostoiki" _buaha
👤 majkelek79
16.02.2012
zaczynam zbierać gwiazdki... przyda się ;p
👤 Kotek
17.02.2012
Ogrodnik121970 nowe pole będzie w niebie, jak się uda zdobyć sadzonkę_rotfl ..patrz któryś punkt w pytaniach.
👤 batmanka
17.02.2012
Ano ciekawy ten pomysł z niebem i magiczną rośliną. Tyle że mnie brakuje już miejsca na zagrody. Ostatnio koło fortuny mnie rozpieszcza - najpierw kangury, za parę dni motyle, wczoraj papaja XL... wszystko tylko nie przepis na pesto :p
👤 malootka
17.02.2012
lepiej dajcie jakies zadania do spoldzielnie bo nie ma juz z czego gwiazdek zbierac :/ poza eventami... lipa
👤 WscieklyKangur
17.02.2012
pie...e o Chopinie_crach - jakie nowe runy? a te na drzewie 2 i 3 od gory na srodkowej galezi to co innego???????????
to sie wysilaja w bp ze szkoda gadac
graficy i technicy zajmuja sie pierdolami oraz bzdetami ktore zamiast polepszyc jakosc gry coraz bardziej ja zasmiecaja -jeszcze troche to bedziemy mieli przerwy na reklame chyba ze wykupimy premiumpolice i maja w d... to co graczom jest potrzebne i o czym pisza - chyba ze tam siedza absolwenci z Tworek - wtedy nie ma problemu do nich nigdy nic nie dotrze
👤 batmanka
17.02.2012
Na środkowej gałęzi masz skrócenie czasu w zagrodach oraz w warsztatach, po 10%, natomiast po wykupieniu nowej runy będziesz mieć produkcję w warsztatach szybszą o 20%. To samo z szansą na wypadajki, też się zsumuje. A nie będzie zabawy z przenoszeniem pucharów. Więc w sumie się opłaca, nie ma co się irytować. Możesz nie wykupywać tych run jak nie chcesz.
👤 Martuditu
17.02.2012
O, fajne :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.