📰 News

Nowe rośliny: Orchidea i Fiołek

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9613
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 kamykjajek
16.02.2012
No bez kitu... Jak już muszą dawać do siania nowe rośliny potrzebne do eventów to nie w takich ilościach :/

eventy lecą jeden za drugim, a przez te siane nowych roślin stodoła opustoszała ze zwykłych roślin...
👤 Ogrodnik121970
16.02.2012
Fiołki są OK, ale Orchidea - do bani. Co im strzeliło do głowy aby wszystko tak zminimalizowac. Powinni dać po jednym okazałym kwiatku na małe pole i wtedy byłoby przynajmniej na co popatrzeć :)
👤 musialowie
16.02.2012
Do licha znowu będzie trzeba pewnie dużą ilość tych upraw....i znowu trudno będzie wykonać do końca te misje.
👤 desperacja
16.02.2012
[u][center]No i zaczęło się...zamiast posadzonych roślinek.... obracające się kwiatki!!! Też tak macie???[/center][/u]
👤 Krzysiek_86
16.02.2012
miałem obracające się kwiatki na farmie ale już jest wszystko ok :)
👤 batmanka
16.02.2012
Zaczęłam event na swojej najnowszej farmie. Postaram się uskubać po 3300 każdego kwiatka na wszystkie srebrne misje. Więcej raczej nie da rady, choćby dlatego, że nie hoduję jeszcze zwierząt, a tym bardziej produktów z fabryk. Robię to tylko dla gwiazdek. Figurkę i ulepszenie sprzedam na najbliższym Gift&Trade. Swoją drogą ciekawe, kiedy będzie. Może niedługo.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.