📰 News
Odświeżone grafiki.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (13)
PS: pierwszy
a zwierzaki ja juz pisze ze mi sie nie podobaja,bo tak napewno bedzie ze bada jeszcze gorsze wiec mowie nie!!!!
Korytka są większe i będą bardziej widoczne.
Są to szczegóły, przydało by się uproszczenie zbiorów.
Mi się grafiki bardzo podobają
Też jestem zdania, że powinni odświeżyc grafike innych zagrod, ale bez "kolorowania".
[u]Np. taki koń - śmiech na sali[/u]i, maleństwo w porownaniu z pozostałymi zwierzetami, a powinien byc jednym z najwiekszych razem z krowa i osłem. A ten koń z fabryki jazdy konnej to już w ogole jak dachowiec z wytrzeszczem wyglada!
Tym sie powinno BP zajac, bo rzeczywiscie niektore stare zagrody wyglada smieszne w zestawieniu z nowymi.
Zaloguj się aby dodać komentarz.