📰 News

Większe ikonki na targu.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9606
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 osaziomeczek
14.02.2012
O teraz te ikonki są śliczne i wyraźne po prostu super _40
👤 izabela1974
14.02.2012
Potwierdzam serduszeczkoserduszeczko
👤 Kukusiaaa94
14.02.2012
teraz jest lepiej :) choć mogliby zrobić tak że te rośliny które dajemy do ulubionych będą robiły się o połowę krócej ^^
👤 tenia73
14.02.2012
teraz to piękne ikonki_40
👤 sadzone_jajo
14.02.2012
Już lepiej, jeszcze niech zrobią mniejsze okna komunikatów. Jestem ciekaw po co kiedy otrzymujemy od kogoś prezent przychodzi najpierw komunikat, że dostaliśmy a za chwilę co dostaliśmy?
👤 klaudiaslawecka
19.02.2012
są bardzo ładne lecz jedne są duże inne małe.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.