📰 News

Tablica z nasionami.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9604
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (46)

👤 Armageddon64
13.02.2012
Pierwszy !!! i co z tego że jestem pierwszy.Zawsze chciałem to napisać tylko po co ?
👤 gosiaczek84
13.02.2012
gratuluję ci:)
👤 Ogrodnik121970
13.02.2012
Lepiej pisać pierwszym w temacie - nowy wygląd roslin jest PORAŻKĄ na miarę GIGANTYCZNĄ. W sklepie zrobili gigantyczne kartki na roslinki, a teraz na nich sa jakies mikroskopijne bazgroły. Lupa będzie potrzebna do zidentyfikowania roślinki w sklepie. To samo tyczy się nowego paska. Przecież to jakieś nieporozumienie. Co za idiota to wymyślił. Było dobrze to spartaczyli na maksa. Niech BP weźmie się za urozmaicanie gry a nie partaczenie tego co akurat było dobre i wygodne :(. Jestem co raz bardziej zniesmaczona wprowadzanymi tzw. ulepszeniami. Gra chodzi co raz wolniej, grafika co raz bardziej koszmarna a teraz jeszcze lupę trzeba będzie sobie kupić... i to maja być zmiany na lepsze... żenada, nic więcej...
👤 sophia
13.02.2012
GRATULACJE!!!!!! B. B. B. dobrze
👤 dex
13.02.2012
popieram "Ogrodnik121970"_40 dobrze napisane ale czy to cos da??:(
👤 melania321
13.02.2012
zmiany - zdecydowanie na gorsze! mało czytelne, zamazane, nie ma ilości pd; ikonki roślinek pięknie się prezentowały ale tylko w zapowiedziach - w rzeczywistości - beznadzieja !!!!!! wróćcie lepiej do poprzedniej grafiki !!!:(
👤 Kukusiaaa94
13.02.2012
beznadziejne to jest .... ;/// :( , poprzednie było dużo dużo lepsze niż to co jest teraz ... dramat.
👤 pawelspod
13.02.2012
popieram Was - stare były lepsze...
👤 Nulka
13.02.2012
i gdzie te piękności,co miały być? :@te to zwyczajna lipa_63
👤 _dzieciak_
13.02.2012
zmiany na gorsze... zniechęcają ludzi do dalszej gry... nie mam zamiaru grać w okularach :-(
👤 melania321
13.02.2012
:) a ja gram w okularach a tych dziabągów też nie widzę !!! tylko lupa mi zostaje:o
👤 dagata
13.02.2012
_dzieciak_ masz racje ,jak zwykle na gorsze zmieniają
👤 dagata
13.02.2012
moze nie chcą juz kasy od nas i chcą nas zniechęcić ?
👤 batmanka
13.02.2012
Faktycznie przymałe, ale bez przesady. Problem leży głównie w jaskrawości kolorów, przez co ikonki są mniej wyraziste.
Najmniej mi się podoba burak cukrowy. Do złudzenia przypomina marchewkę.
👤 sadzone_jajo
13.02.2012
Nie wiem kto projektuje te nowe grafiki, ale zapewne nie uczył się o proporcjach. Wielkie menu targu a towar taki malutki.
👤 enigma
13.02.2012
jakby powiedział mój wnuk .. "żenada"... pytam się )kogo????) po kie licho te zmiany?.. tu przecież przede wszystkim liczy się czas (nie na szukanie ikonek)...pozdrawiam BP
👤 ewa25126161
13.02.2012
Beznadzieja, mało widoczne i nieczytelne
👤 nieznajoma93
13.02.2012
to juz nawet o wyglad nie chodzi ale co się stało z PD! np Czosnek(25,00PD) wczesniej było wiecej! chyba ze jakis inny DZIWNY "nowy" przelicznik ....;/
👤 tenia73
13.02.2012
te ikonki na targu to takie maciupkie potrzebne _73
👤 mruwa_85
13.02.2012
Do bani ta nowa grafika, takie maleństwa których z lupą trzeba szukać i ni jak nie podobne do roślin.
WRÓĆCIE DO STARYCH bo stracicie wielu graczy
👤 mruwa_85
13.02.2012
_zly
👤 amazonka5370
13.02.2012
Zmiany na gorsze ,nie podoba mi sie .OKULARYYYYYYYYYYYYYYYY
👤 ks83
13.02.2012
a gdzie dodatkowe pole na ozdoby lepiej by się tym zajęli a nie zmniejszac obrazki roslinek :| :(
👤 -magnolia35-
13.02.2012
Jedna wielka porażka:@, ja te śmieszne ikonki widzę jak mam nos 5 cm od monitora. Oddajcie stare ikonki BP :@Zmiany chyba miały na celu zmuszenie mnie do kupienia nowych _73 z 3-krotnym zoomem_rotfl
👤 suzi
13.02.2012
Eeeee, nieczytelne i malutkie, aż oczy bolą :/
👤 dolars75
13.02.2012
sprawdzcie PD za poszczególne zbiory. Teraz przeskoczenie z poziomu na poziom powyżej 70 bedzie trwalo pół roku
👤 sandomierz27
13.02.2012
porażka na całego stare było rewelacyjne w porównaniu do tej lipy co jest teraz. _crach
👤 sandomierz27
13.02.2012
PD koszmarnie obniżone totalna porażka, żenada teraz to się rzygać chce na samą myśl o przejściu na kolejny poziom. jestem na 63 poziomie i teraz przejście na poziom wyżej zajmie mi chyba z rok nie dość że ikony do d..y to jeszcze PD tak obniżone że szok. STARE IKONY I PD GDZIE JESTEŚCIE ???!!!
👤 AdDrago
13.02.2012
jeszcze nie testowałem ale mam nadzieje że te PD to za pole 1x1 :|
👤 flora
13.02.2012
Ile osób ma tu pisać że zmiany są zawsze na gorsze zmienić to tu trzeba nie wielkość roślin a grafika, po pierwsze wszystkie rośliny za małe a jeszcze na zielonym tle mózg się lasuje :(:o
👤 halo_23
13.02.2012
PD w porządku, to jest liczba za pole 1x1
👤 moniaaczekk55
13.02.2012
TE RZEKOME ULEPSZENIA SĄ DO BANI, BEZNADZIEJA. Jeśli chcą stracić graczy to są ba bardzo dobrej drodze!!!!!
TOTALNA PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!_zly :(
👤 Gocha50
13.02.2012
a może jakieś pouczenie, jak korzystać :( :)
👤 kot00
13.02.2012
Popieram, zmiany tylko na gorsze. Marchewka jakąś wiązkę chwastów przypomina po wyrośnięciu :( A słonecznik? Szkoda gadać, były piękne rozłożyste słoneczniki, a teraz nierozwinięte rośliny!Ikonki w sklepie i na pasku do siania za małe zdecydowanie. Powrót do starej grafiki wskazany albo poprawa nowej konieczna!!
👤 Monikaolsz
13.02.2012
nie rozumiem dlaczego wartość PD podana tak idiotycznie za jedno małe pole a nie za wszystkie razem,chca zmusic do liczenia czy co,bo nie kumam_aaa
👤 gosiabeata
13.02.2012
właśnie chciałam zapytać czy te punkty to są jaja czy na poważnie,może DAvSON odpowiesz jak to ma być naliczane bo skoro przedtem było 100 PD za szpinak a teraz jest raptem 26 to ja wysiadam,mam troje dzieci w tym jedno 10-cio miesięczne i wolę poświęcić jej ten czas niż siedzieć na farmie,zeszliście na psy!!!
👤 Komorow70
13.02.2012
Zmiana fatalna, najpierw spieprzyli sklep- było łatwo i przejrzyście, są bilbordy, teraz zrobili bilbord z mróweczkami, a pd podane tak, że się niedobrze robi. ciekawe, że nie zmienią nic na lepsze tylko coraz gorszy chłam. oj nagrody za najlepsza grę już nie będzie:(:@
👤 Komorow70
13.02.2012
a właśnie, okulary albo lupę dacie- specjaliści od koszmarów- bo ta zmiana to koszmar jakiś
👤 gosiabeata
13.02.2012
wiecie że jeśli nie będziecie się logowali przez 28 dni na farmie to likwidują konto-trzeba chyba tak zrobić
👤 raperka_panik
13.02.2012
jedna wielka masakra... i do tego jeszcze szybki siew mi nie działa
👤 niniola
14.02.2012
Witam :) Zmiany jakie wprowadzono odnośnie nowej tablicy świadczą o zatrudnieniu grafika - nieudacznika. Poprzednie rośliny wyglądały estetyczniej, były widoczne bez konieczności trzymania w ręku lupy, przypominały swoim wyglądem rzeczywiste warzywa i kolorystycznie też z nimi było w porządku. Obecne wyglądają nie ciekawie, są mikroskopijne w porównaniu do np.owoców drzew, nie przypominają nawet w 1/10 warzyw oryginalnych. Słowem porażka totalna w tej grze. Sądzę, że ta "porażka" przywędrowała do gry wraz z nieudolnie zrobionymi i za dużymi tablicami informacyjnymi, a może jeszcze wcześniej - z pojawieniem się nowego targu :) Gra straciła bardzo wiele dzięki wszystkim tym zmianom. Jestem za zatrudnieniem poprzedniego grafika lub korepetycjami tego nowego u poprzednika;) Pozdrawiam wszystkich graczy ! _sing
👤 mamajan18
14.02.2012
NIE DZIAŁA - SZYBKI SIEW NA BAHRAMIE - juz dosyć tych zmian jaja sobie robicie - ręcznie róze do konkursu sadzic bo szybki siew nie działa - informatycy za 5 gr
👤 mamajan18
14.02.2012
Gdzie moja soczyście zielona sałata? :o
Teraz mamy produkty w brudnej i szarej kolorystyce - nie no gratulacje ......dla twórcy_037
👤 Bouli666
14.02.2012
Pomijając fakt że poprzednie grafiki były ładniejsze, weselsze i jakieś takie radosne żywe kolorki były, to wizerunek warzyw w pasku wogóle nie odpowiada temu co nam urosło - jedno do drugiego nijak nie podobne. Nasadziłem ogórków a jak przyszło pozbierać to musiałem przeczytać opis co to tam wyrosło bo bym nie poznał... A funkcja SZYBKI SIEW rzeczywiście raz działa a raz nie, nie pomaga nawet wylogowanie konta, trzeba wyłączyć przeglądarkę i odpalić na nowo:(
👤 farmix
14.02.2012
Do d... jest nowa grafika w tej grze.Czas poszukać nowej gry.Ta stała się totalnym dnem.
Początki tej gry i grafiki były o niebo lepsze.
👤 kot00
14.02.2012
grafik odszedł z farmy i zabrał licencję na poprzednie roślinki? Nowe są wszystkie nierozwinięte, sałata i marchewka najgorsze!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.