📰 News

Nowa tablica z nasionami.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9603
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (21)

👤 chris_wr
10.02.2012
dla mnie bombka. już najwyższy czas odświeżyć wygląd roślin po dwóch latach gry _40
👤 serek24
10.02.2012
supcio_029
👤 Sevento
10.02.2012
Mi też się podoba!
👤 Ciciambernik
10.02.2012
Bardzo fajne ;)
👤 sophia
10.02.2012
bardzo, bardzo bardzo śliczne i kolorowe i wyraźne i cudne podobają mi się ogromnie_048
👤 szyszkin34
10.02.2012
bardzo mi sie podoba po prostu SUPER
👤 Nulka
10.02.2012
Fajne weselsze kolorki_056
👤 dkdk22
10.02.2012
no ta zmiana jest ok
👤 paulek60
10.02.2012
jak nie umieją się poradzić z błędami w grze to upiększają wizerunek roślinek i tym nas zadowalają przynajmniej to się udało ładnie to wyszło
👤 pablo8080
10.02.2012
darinkahi hi hi alesuperowo towyglada
👤 blazej2801
11.02.2012
Extra ;) Jedyne co mi się nie podoba, to rzodkiewka, bo wszystko takie jakieś "prawdziwe", a rzodkiewka taka "bajeczna"...
👤 osaziomeczek
11.02.2012
Są po prostu cudne więcej takich zmian _029
👤 gramark1
11.02.2012
SUPER hurra
👤 batmanka
11.02.2012
paulek, nie chcę krakać, ale po wprowadzeniu tego do gry może się pojawić więcej błędów. Grafika jest fajowska, ale takie zaawansowane efekty żrą więcej pamięci wirtualnej.
A toto między ogórkiem i koprem to niby rabarbar? Dziwnie wygląda. Ale chyba bardziej prawdziwie. Nigdy nie kupowałam rabarbaru to nie wiem :p
👤 renifer2105
11.02.2012
PIKNE!!! HEJ!!
👤 hasiokos
11.02.2012
akurat rabarbar jest dobry batmanko, ale własnie, to żre pamięć i po co? żeby się bardziej zacinało i żeby się bardziej wkurzać
👤 ziomalek123
11.02.2012
Supcio !!!!!! _0202love _taniec _yoo _papryczka
👤 Dziunia53
12.02.2012
Bardo ładne roślinki
👤 kanka-88
12.02.2012
a mi sie nie podobaja a zwlaszcza kocham moje pomidorki i chmmiel..... zostawcie je w spokoju
👤 reeneegatee
14.02.2012
w realu wyglądają inaczej są ohydne!!!_041
👤 basiiulka
14.02.2012
Może "ikony" wyglądają ciekawie, ale jak już uprawy urosną... tragedia! Sieję teraz sałatę, marchew, pszenicę i wszystko jest takie małe. Na początku chodziło o wielkie oczy zwierząt i przerysowanie warzyw i owoców, a teraz? Gdzie się podziała ta groteskowość? Farma staje się zwykłą farmą...
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.