📰 News

Karnawał 2012

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9602
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 kasandra2121
10.02.2012
wyglada fantastycznie oby tylko nie bylo znow siania nowych roslinek bo na sama mysl juz mi sie slabo robi
👤 mamba
10.02.2012
ta .. ciekawe, tylko gdzie to wszystko upchać
👤 halo_23
10.02.2012
właśnie, może początkujący gracze się cieszą bo mają miejsce w ogrodzie ozdobnym..
👤 batmanka
11.02.2012
Jak to nie będzie siania nowych roślinek? Oczywiście że będzie. Jakżeby inaczej? Coś nowego dla odmiany _042
👤 jaras91
11.02.2012
wrescie mogliby dac do wygrania floreny!!! a nie ozdóbki ktorych nie ma gdzie klasc
👤 hasiokos
11.02.2012
ja po prostu wywalam stare ozdóbki które dają jakieś marne punkciki i wstawiam nowe wartościowsze, też tak zróbcie a nie będzie narzekania
👤 paulek60
11.02.2012
hasiokos masz rację problem jest w tym że te ozdóbki mają różny czas zbierania jakby miały jakiś znaczek kiedy możemy je zbierać????????
👤 hasiokos
11.02.2012
ja zbieram wszystko i tak tylko raz dziennie, więcej czasu nie mam więc wybieram te przedmioty które dają więcej punktów nie ważne ile czasu sie robią,
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.