📰 News

Brak róż (białych i różowych)

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9593
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (17)

👤 iwonka7915
08.02.2012
stara śpiewka
👤 mada42
08.02.2012
Normalka nic nowego Oni zawsze pracują hihihi
👤 rurka66
08.02.2012
i co mi z przeprosin a dadzą mi 1000 róż to ok przyjme ale każdy wie że nie dadzą !!!!!
👤 82loona82
08.02.2012
zgadzam się
co mi z przeprosin jak godzina gry w plecy_zly
co ewent to coraz większe błędy:(
👤 maxi23
08.02.2012
Zgadzam się z tobą 82loona82 w zamian za te błędy kod bonusowy by mogli dać lub coś a nie owijają w bawełne :(
👤 Pogi63
08.02.2012
Nie piszczie tu, tylko do pomocy techniczej BP. Tu niewiele z waszego lamentu. DAVSON nie ma na to wplywu. Skoro malo ludzi pisze do nich, to mamy to, co mamy przy kazdym evencie, czyli ............<<<sami tu wpiszcie.
👤 rurka66
08.02.2012
już są!!!!!!!
👤 kozdi1970
08.02.2012
_crachu mnie jeszcze nie mahelp
👤 Rodan
08.02.2012
Ja dalej nie mam _017
👤 kropka04
08.02.2012
ja tez nie mama:(
👤 kropka04
08.02.2012
uuups, nie mam:(
👤 donkeykong74
08.02.2012
davson miej honor i złóż dymisję z tego burdla!
👤 kropka04
08.02.2012
uups, nie mam:(
👤 Dziunia53
08.02.2012
Ja do tej pory nie mam róż gwarantowanych pod zasiew byłam zmuszona kupić kosz z różami !!
👤 sagitka
08.02.2012
a ja dostałam po 1 róży _017_057
👤 rurka66
08.02.2012
lol ja mam już a zalogujcie sie i wylogujcie umnie pomogło
👤 bartlomiej77
08.02.2012
a mnie z poprzedniej razy zostało po 700 róż więc hurrapoczątek nie zły :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.