📰 News

Wpadka na początku eventu...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9592
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (37)

👤 Lexi13la
08.02.2012
Ja mam po 10 róż nie 0 ...
👤 pabloZ22
08.02.2012
No cóz , nasiona sie nie pojawiają , ale wyskakuje oferta z zakupem pakietu róż , pewnie nasiona pojawią sie za jakis czas a niecierpliwi wydadzą kase na nasiona . Marketing :(
👤 zaba20022
08.02.2012
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
👤 maxiw1
08.02.2012
kicha
👤 mentlik
08.02.2012
No przeciez w opisie eventu wyraznie jest napisane ze: "Nowe nasiona pojawią się w stodole po 5 godzinach
jeśli ich ilość spadnie poniżej 5 sztuk." wiec teraz trzeba czekac 5h :)
👤 k86
08.02.2012
hahahaha dowcipnic:P
👤 iwonka7915
08.02.2012
a ja nie mam wogóle róż
👤 sandomierz27
08.02.2012
w opisie było napisane że na początku każdy dostanie po 10 sztuk roślin a z poprzednich eventów zostaną dodane rośliny
👤 mentlik
08.02.2012
pojawia sie za 5h
👤 agusia_2305
08.02.2012
na start miało być po 10 nasion zaglądam do stodoły i co widzę 0 :o

jak zwykle jakieś błędy :o
👤 k86
08.02.2012
oj tam oj tam
👤 agusia_2305
08.02.2012
co 5h mają się pojawiać jeśli po zasianiu tego co miało być w stodole zostanie ci 0 wtedy dostaniesz po 5 nasionek więc nie wprowadzaj ludzi w błąd mentlik :|
👤 k86
08.02.2012
przeciez to byl zart haha a przynajmniej ja to tak odebralam:P
👤 setlers2
08.02.2012
Niech żyją programiści-- kolejna wpadka i to na początku.Dąć (sami sobie dadzą premie)
👤 fryta73
08.02.2012
30 min. i dalej kicha :(
👤 k86
08.02.2012
przez to tak sie zestresowalam ze nie ukoncze eventu ze chyba pojde melisy zaparze:D
👤 pawelspod
08.02.2012
A co z naszymi starymi różami z poprzednich eventów?
Kolejne oszustwo?
👤 rurka66
08.02.2012
I DALEJ NIC NIE NAPRAWILI I ZAPEWNE CZASU NIE PRZEDŁUŻĄ
!!!!
👤 maxi23
08.02.2012
gdzie są ruże ja niemam wcale
👤 pestycyd77
08.02.2012
Inni dostali od razu, a inni nie :(
👤 zosia62
08.02.2012
Powinni włączyć event od nowa albo przedłużyć go o godziny w których nie było róż. Ja miałam białe róże z poprzednich eventów. Co się z nimi stało? Wtedy nie dawali PD i SG za nadmiar produkcji, to powinny byc u mnie na stanie!:@
👤 Tomcio5000
08.02.2012
@maxi23
morze ruże są na ruże_rotfl
👤 rurka66
08.02.2012
NO BHP DAJCIE NAM RÓŻE !!!!!!!!
👤 hohorka
08.02.2012
korerere moje kumkumki
👤 elajanicka
08.02.2012
ostatnio przy podobnym evencie z wypadajkami niektórzy gracze nie mogli się zalogować przez kilka godzin i co i nic
👤 maxi23
08.02.2012
Widze że cie to bawi | Tomcio5000 smiej sie smiej smiech to zdrowie
👤 Xends
08.02.2012
Ile można naprawiać błąd jedni za niecałą godzinę będą zbierać a ja jeszcze nie mogę posiać u mnie ciągle 0 róż!!!!!
👤 rurka66
08.02.2012
zgadzam się z postem powyzej !!!!
👤 romanjan
08.02.2012
I dodatkowo kto wymyślił te badziewiarskie okienka? Stare działały całkiem dobrze.
👤 farmoludzik
08.02.2012
Ja dostałem 50 szt białych i rózowych na Start.
Myślałem że to norma w tym Evencie.
a tu czytam, że są problemy
👤 Ares
08.02.2012
ja mam po 0 co za niemoc zawsze jakieś dziadostwo im wyjdzie tyle kasy co za floreny wzięli i wezmą to technicznie by podciągi farmę mi z poprzedniego eventu zostało ponad 1000
👤 iwonka7915
08.02.2012
przecież to by było zbyt piękne żeby wszystko grało bez problemów godz eventu a ja róż dalej brak masakra wnerwia mnie ;-((((((((((((((((((((((((((((((
👤 Xends
08.02.2012
romanjan masz racje te okienka są badziewne
👤 kot00
08.02.2012
powinni przedłużyć event o 2 dni!!!!
👤 OnStrangerTides
08.02.2012
Mieli tyle czasu aby wszystko dopracować przecież wiedzą, że każdy użytkownik potrzebuje tyle róż ile mu zostało z poprzedniego eventu walentynkowgo.
👤 kaka26
08.02.2012
nie mam jeszcze nasion,ja chcę już siać:o
👤 batmanka
08.02.2012
Ja tylko na jednym koncie miałam 0, ale już w porządku. Nowe okienka są dziwne, ale jak z każdą nowością - do wszystkiego się z czasem przyzwyczaimy.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.