📰 News
Mini eventy w weekend.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (31)
Ale odpowiem na twoje pytanie - ja też lubię tą grę. Sam fakt, że założyłam sobie niedawno trzecią farmę, chyba o tym świadczy. Po prostu tak jak wielu innych graczy nie lubię nabijania ludzi w butelkę (czyt. na kasę). Gra jest darmowa, więc korzystam z tego co za sianogrosze. Florenów nie jest dużo, więc muszę nimi rozsądnie dysponować. Kupowanie sadzonek, z których z 90% prawdopodobieństwem wyrośnie mi drzewko które kupiłabym za sianogrosze, to strata cennej waluty. Podobnie jest z tajemniczym stajennym. Tak więc najbardziej cieszyłam się z pawi, bo mogłam je kupić za sianogrosze.
nie no żartuję
Poza tym jutro pełnia księżyca o 15 a DAVSON milczy
Zaloguj się aby dodać komentarz.