📰 News

Mini eventy w weekend.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9585
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (31)

👤 serek24
03.02.2012
pewnie będzie tak jak z mirabelką i jajecznym... cytryny trafi każdy a mleczne to tylko nieliczni...:(
👤 rurka66
03.02.2012
nie koniecznie na 2 kontach miałam kupione na 1 miałam 2 ( na głównym ) a na 2 miałam aż 8 i na tym 1 koncie trafiłam choinke i mirabelke a na 2 koncie gdzie było aż 8 to miałam same dziadostwa :) wiec .....
👤 Czocherek
03.02.2012
Ciekawe czy z cytrynami będzie tak samo jak z mirabelka...-czyli do ****y :|
👤 Ogrodnik121970
03.02.2012
A mi tam wszystko jedno, czy będę mieć te drzewka, czy nie :)... i tak się ciesze, ze będzie ten mini event hurra _jump_broktanc_jump hurra Uwielbiam Tajemnicze sadzonki i Tajemniczego stajennego :)
👤 batmanka
03.02.2012
Ostatnie sadzonki posadziłam podczas dożynek, te wygrane z eventu, więc za darmochę. No prawie, za trochę towarów :D Na głównej farmie trafiłam 2 badziewia, a na drugiej badziewie i jajeczne. Kupowałam tylko po 1 sadzonce na każdym koncie - wyrosły miłorząb i magnolia, więc chyba się opłacało. Ale na najnowszej farmie nie będę ryzykować. Zachowam floreny na przepisy piekarniane, których nie zbierałam wcześniej.
👤 KingQpa
04.02.2012
batmanka czy sex z Toba to wyzwanie bo dla mnie kazde nowe drzewko , sadzonka to cos super nadzwyczajnego ja lubię tą gre a Ty ??
👤 batmanka
04.02.2012
Myślisz że jakieś admin, to ci wolno naruszać moją wolność seksualną? Bohater jesteś, bo cię Davson kryje, co? Każdy normalny forumowicz za takie rasistowskie obelgi dostałby co najmniej bana.
Ale odpowiem na twoje pytanie - ja też lubię tą grę. Sam fakt, że założyłam sobie niedawno trzecią farmę, chyba o tym świadczy. Po prostu tak jak wielu innych graczy nie lubię nabijania ludzi w butelkę (czyt. na kasę). Gra jest darmowa, więc korzystam z tego co za sianogrosze. Florenów nie jest dużo, więc muszę nimi rozsądnie dysponować. Kupowanie sadzonek, z których z 90% prawdopodobieństwem wyrośnie mi drzewko które kupiłabym za sianogrosze, to strata cennej waluty. Podobnie jest z tajemniczym stajennym. Tak więc najbardziej cieszyłam się z pawi, bo mogłam je kupić za sianogrosze.
👤 sab1nka
04.02.2012
czemu nikt nie wspomnial o tym, ze event z punktami doswiadczenia tylko dla tych, co kupia floreny ew. konta premium ? ;/
👤 Czocherek
04.02.2012
ale pkt doświadczenia tez dostaniesz,jak wydasz kasę
👤 rurka66
04.02.2012
z 175 mam 33 cytrynki i 5 mlekodrzew i jeszcze się robi z 50 na innym koncie _jump
👤 ewasal
04.02.2012
rurka zapomniałas napisać o jajecznych i pachnących......jakoś nie bardzo wierzę zeby tyle kasy wydawać na grę wirtualna...bo nie uwierzę że tyle florków z gry uzbierane.Po co tak sie chwalic????
👤 rurka66
04.02.2012
tak ewasal zapomniałam ale ja te fl kupiłam a nie uzbierałam !:) i będe się chwalić
👤 -snoo-
05.02.2012
a ja kupilem 9 sadzonek przed chwila i zobaczymy co rano wyrosnie...jak nic ciekawego to trudno..jajecznych juz mam 7 3 zlote i inne tak wiec cos nowego mogloby...mlekodrzew z jeden albo dwa moglyby byc wtedy warsztaciki do lamusa ida i cenne miejsce sie zwalnia :)
👤 celina454
05.02.2012
A ja to tak podchodzę do sprawy: sprawdzam na koncie orange.pl ile mam środków na swoim koncie na komórce. Jak do tej pory to nie wykorzystywałam ich i mi przepadały. Teraz jak mam nie wykorzystane za poprzedni okres to kupuję 45 floreny SMSem za 7,38zł....:)_papryczka i co wy na to?
👤 -kjpn-
05.02.2012
...Celina454...ameryki nie odkryłaś...ja robię tak od dłuższego czasu...po co ma mi kasa przepadać...i tak na straty i tak...a przynajmniej darmozjady w orange nie dostaną jej za freee..:P
👤 -kjpn-
05.02.2012
rurka66 a co robisz z resztą badziewia...?? jeśli postępujesz tak za każdym razem to masz tych drzewek od...i...jeszcze trochę...:P
👤 nemo130
05.02.2012
Z trzech kupionych sadzonek wyrósł miłorząb, cytryna i mleczodrzew. Jak dla mnie to tym razem pozytywne zaskoczenie.;)
👤 rurka66
05.02.2012
-kjpn- resztę badziew jak nazwałaś trzymam w schowku :) nieraz się przyda na wymiane ale mało kiedy :)
👤 zoladz
05.02.2012
ta gra robi się coraz głubsza lepiej już grać w howrse. howrse to jest najlepsza gra jaka jest!serduszeczko_0202love_taniec
👤 rurka66
05.02.2012
zoladz ja w to grałam miałam ponad 290 dni i to się nudzi jest do niczego
👤 chris_wr
05.02.2012
już chyba z dwadzieścia sadzonek postawiłem od wczoraj i jak do tej pory 3 pachnące drzewka, choinka, 2 złote drzewa, a tak poza tym mirabelki, grusze, wiśnie, kasztanowiec, których mam już od 2 lat ze trzy a cytryny ani mlecznego jak nie było, tak nie ma. mam 300 tych sadzonek kupić? czy oni oszaleli?
👤 patryk99
05.02.2012
to nie tylko ja mam pecha bo jak czytam komentarze to każdy to farciarz
👤 podazajzamnax3
05.02.2012
a mi się z 3 sadzonek trafiło pachnące, jajeczne i piwa XL
👤 chris_wr
05.02.2012
co pięć godzin sadzę po 4 sadzonki od wczoraj i poza pachnącym którego nie miałem samo badziewie ... jak o 1 w nocy nie dostanę mlecznego i cytryny to ... chyba oddam farmę ...

nie no żartuję ;)
👤 laciata
06.02.2012
kupiłam 3x45 florków sms-em i z tego wszystkiego tylko 2 cytryny!!! Ani jednego drzewka z mlekiem z ponad 40 drzewek!!! DNO!!!
👤 kasandra2121
06.02.2012
ja trafilam 1 mleczne i 1 cytrynke z 21 sadzonek wedlug mnie to i tak wielki sukces patrzac na to co wam sie powykluwalo
👤 Tella85
06.02.2012
A ja kupiłam tylko 4 sadzonki, z których wyrosła mi brzoskwinka, pigwa xl, drzewo złotolistne i cytrynka :D Także jestem bardzo zadowolona,bo najbardziej zależało mi właśnie na tej cytrynce i złotolistnym :) Co do mlecznego - dla mnie jest ono całkowicie zbędne ;)
👤 mikmen
06.02.2012
20 sadzonek - 3 cytryny, 1 jajeczne, 1 perfumowe, 1 zlotolistne, 1 teczowe, 1 brzoskwinia, 1 mirabelka, 1 magnolia reszta xl z czego najciekawsze to klon i oliwka.. ogolnie lipa a ostatnie drzewko dorasta
👤 chris_wr
06.02.2012
no udało się - mam mleczne drzewko, kolejne 3 jeszcze dorastają, może uda się trafić i cytrynkę? ;)
👤 sylwia75
06.02.2012
Ja kupiłem 7 i same badziewia
Poza tym jutro pełnia księżyca o 15 a DAVSON milczy
👤 chris_wr
06.02.2012
udało się - mam wreszcie i cytrynkę ;)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.