📰 News

Planszowa gra od Ravensburger.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9584
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 Sevento
03.02.2012
120zł to stanowczo za dużo... Nie licząc przesyłki.
👤 Kakapo
03.02.2012
Jak to planszowej _rotfl Może warcaby ? _014
👤 Riki
03.02.2012
Fajnie, ciekawe jak w to można grać planszowo hmmmm?
Ciekawe jak się zakończy ta elektroniczna gra, oby zgrali nam nasze farmy na płytkę heheheheh_40
👤 Morysek
03.02.2012
Polska wersja też się pojawi :).
👤 rurka66
03.02.2012
zgadzam się 120 zł to za dużo myslałam już o kupnie ale tylko dla 100fl ale jak to kosztuje 120 zł to wole sobie osobno kupić fl i mam o WIELE WIĘCEJ
👤 batmanka
03.02.2012
Nie wolno tu reklamować innych gier, ale wierzcie mi, z gry typu farmerskiego da się zrobić planszówkę. Grałam już w coś takiego, tyle że nie wiem czy to miało wersję komputerową. Grało się naprawdę świetnie. Rozegranie 2 partii zajęło mnie i 3 koleżankom bez mała cały dzień.
👤 magos
06.02.2012
nie wiem jak Wam, ale mi pomysł się bardzo podoba
żeby tylko była wersja po polsku _polska
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.