📰 News

Drzewko cytrynowe już niebawem....

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9583
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 kamil1-50
01.02.2012
Wreszcie.
👤 Filip99
01.02.2012
Ciekawe, czy będzie rosnąć na farmie czy na bahamie
👤 roman1954s
01.02.2012
Oby na farmie, bahama mnie wkurza
👤 hasiokos
02.02.2012
a co masz do bahamy roman? jest jak jest
spieszysz się gdzieś?
👤 paulek60
02.02.2012
hasiokos zgadzam się z romanem mnie uczono jak coś robisz to zrób to dobrze natomiast obecna farma już nie przypomina tej farmy sprzed roku i nie wiadomo jak się ma obecnie ta gra do nazwy całkowicie straciła sens_crach_yoo
👤 orinoko
02.02.2012
Nie bądźmy naiwni - nowe drzewko ? na pewno w tajemniczych sadzonkach za fl.
👤 donkeykong74
02.02.2012
hahahhha przeliczcie sobie ile trzeba życ lat żeby wejć na poziom pan wodospadów na bahamaramie! Tych kolesi z BP poprostu powaliło albo niech zmienią zioło bo im nie służy!
👤 sylwia75
02.02.2012
Powiedzcie mi gdzie pisać takie rzeczy jak np.dzisiaj kompletny brak dostępu do spiżarni oraz do targu???
👤 sylwia75
02.02.2012
DAVSON działa w ukryciu albo coś tam napisze
:@
👤 Czocherek
02.02.2012
napisz do Pt
👤 Kakapo
03.02.2012
Będzie z TS :(
👤 k86
05.02.2012
mam dwa takie drzewka dzieki tajemniczym sadzonkom:D
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.