📰 News

Mleczne drzewko z mlekiem

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9579
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (18)

👤 WscieklyKangur
01.02.2012
allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> najlepiej wszystko co mozna na drzewa niech dadza lacznie z oazami milosci _63 bo kto przy zdrowych zmyslach bedzie hodowal kolorowe zwierzeta i ulepszal zagrody jezeli za 5 Fl dostanie drzewo dajace 4 szt jajek/mleka/innego produktu?
juz raz dowalili do pieca "genetycy z BP" ale widac woda sodowa sie ich trzyma jak rzep psiego ogona
👤 WscieklyKangur
01.02.2012
tylko patrzec jak pojawia sie drzewa ze strusimi jajami miodem karpiami koi welna owcza i angorska oraz guano a po nich czas na drzewo z paleta farb drewnem truflami i na wyspie z maslem orzechowym i piorami _rotfl_rotfl_rotfl
👤 WscieklyKangur
01.02.2012
ale patrzac na to z innej strony strzelaja sobie samoboja - spadnie w ten sposob zapotrzebowanie na SP wiec zyski firmy rowniez spadna
👤 sophia
01.02.2012
bardzo mi się podoba mleczne drzewko, jeżeli komuś nie pasuje to zamiast narzekać niech przestanie grać- a jak tylko będzie tajemniczy stajenny to mało nie oszalejecie tak kupujecie te sadzonki - to się zdecydujcie - czego właściwie chcecie- bawcie się a nie marudżcie
👤 celina454
01.02.2012
mleko jak mleko, ale miód mogłby być na drzewie, bo pierwotnie pszczoły gniezdziły sie na drzewach w dziuplach i byłoby drzewko miodne :)
👤 biolosz
01.02.2012
Oby nie było tak częste jak zagroda dla sów.
👤 ANETA111
01.02.2012
Nie na jak są jajka , niech jest i reszta , łamie to wszelakie zasady , ale myślę w grach to dozwolone , mam nadzieje , że jak przyjedzie znów ten cyrk , to pójdzie tam na siłomierzy wycisnąć owe drzewko :)
👤 talinka01
01.02.2012
Najlepiej niech na jednym drzewie bedą wszystkie produkty na raz _042
👤 Filip99
01.02.2012
biolosz zagrody dla sów nie dostałem ostatnio mimo że kupiłem 6 stajennych, więc nie kłam. Co do tego drzewka, mi nie jest potrzebne, bo 3 dni temu skończyłem ''mleczną imprezę'', a teraz zostawilem sobie mleczarnię pomarańczową.
👤 paulek60
01.02.2012
kochani farmerzy czy to nie jest sposób na braki miejsca na farmie z jednego drzewka dwa jaja -małe pole normalnie trzeba 8 małych pól_xiadz
👤 Kakapo
01.02.2012
Bzdura. Może nie długo drzewo wielkanocne z królikami wielkanocnymi ? Śmieszni są. To nóż w plecy dla graczy uczciwych i pracowitych, budujących fabryki. Korzyść z tego odniosą jedynie pawelec i inni oraz gracze wydający na grę wielkie sumy. Gra przestanie mieć sens, nie wspominając już o tym, że ta gra przestaje być farmą, a jakąś bajeczką dla dzieci _79
👤 aniiita
01.02.2012
to ma swoje plusy :) bo dzięki tym drzewkom można pokasować fabryki z jajkami i krowim mlekiem :) u mnie to bedzie az 9 dodatkowych pól. ale minusem jest, że nawet połowa z tych, którzy zakupią sadzonki nie dostanie tego drzewka :/
👤 -marko1166-
01.02.2012
Plus takiego drzewka to ja widze tylko taki że mniej miejsca zajmuje i BP zarobi na sprzedaży sadzonek
A minusy takie ze juz nie bedzie sie opłacało hodować kolorowych krów bo bez sensu miec fabryczkę co daje max 2 mleka jak można mieć drzewko Także te kolorowe krowy można sobie wstawić do ogrodu na ozdobę, niech jeszcze zrobią drzewko guano i już w ogóle BB bedzie bez sensu robić
👤 jaskulki
01.02.2012
Bez sensu to drzewo skoro mleka na targu pelno, no tak chodzi by wydac kolejne floreny na drzewka.
👤 werotito
01.02.2012
mi osobiscie ten pomysl sie podoba, tak wszyscy narzekaja na brak miejsca na farmie moze to jest dobre rozwiazanie zeby dac graczom wlasnie wiecej miejsca, jestem_40
👤 Fantazja
01.02.2012
jak dla mnie wszystkie produkty mogą rosnąć na drzewach :D będzie więcej miejsca na coś innego. Ta gra nie ma i nigdy nie miała nic wspólnego z realnym farmerstwem ;)
👤 CzarnaOwca66
01.02.2012
oj tam, oj tam:) śmieszne to drzewko :)i co tu duzo mówić- rozwiąże nieco i poprawi sytuację piekarzy!!! jeszcze z kozim mlekiem by się przydało! i to miodne też, jak proponuje celina:)bo musicie przyznać,że piekarze są w wielkiej potrzebie jeśli chodzi o te produkty! zdecydowanie mają bardziej pod górkę niż dżemiarze...więc jeśli butelkowane mleczko rosnące na drzewku nieco wyrówna szanse- to czemu nie? :)
👤 19bella
03.02.2012
Super drzewko, jest jajeczne to dlaczego nie ma byc mlecznego :D
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.