📰 News

Nowe drzewko ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9576
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 mikmen
31.01.2012
Oby tak :]

ps 1?:D
👤 annas@@
31.01.2012
to w takim razie spelnia jedno z moich zyczen;) bo mleczarnie zajmuja za duzo miejsca...
👤 ks83
31.01.2012
Szykujcie floreny sadzonki nadchodzą :o
👤 donkeykong74
31.01.2012
hahha hahha hahha następne będzie drzewko z kozimi bobkami:-)
👤 desperacja
31.01.2012
[small]Kto by pomyślał ze doczekam dnia kiedy mleko i jajka rosna na drzewach[/small] _042
👤 Kruszon_mocny
31.01.2012
Następna będzie wierzba z gruszkami
👤 teresa12
31.01.2012
haha to jest gra nie bądźcie złośliwi jak ktoś nie chce niech nie gra;)
👤 biolosz
31.01.2012
Ciekawe jak będzie wyglądać drzewo z karpiami koi. _polska
👤 teresa12
31.01.2012
ja to bym chciała żeby kury, owce, świnki:P i inne zwierzaki można z drzewa zbierać, miej miejsca zajmują,niech pomyślą o nowym miejscu na ozdoby,polowe mam w pasku :D
👤 -katarzynka81-
31.01.2012
fajne, ciekawe jak będzie wyglądać gdy będzie gotowe do zbioru? wyrosną wymiona? ;-)
👤 paulek60
31.01.2012
katarzynka81 chciałabyś aby był to byk??????_042_029_wstydzi
👤 flora
31.01.2012
no to po co się człowiek męczy i robi kolorowe zagrody nie mówiąc ile idzie kasy a farma bez zagród tylko z drzewami nie wiem czy tak będzie fajnie wyglądała:)
👤 sophia
01.02.2012
marudni jesteście, nic wam nie dogodzi- przecieź to gra - farma zwariowana- jak sie nie podoba w każdej chwili można zrezygnować- bawić się nie umiecie
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.