📰 News

Nowa opcja siania upraw.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9573
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 renifer2105
30.01.2012
hej....chyba ta zmiana nie jest potrzebna
👤 bernardr
30.01.2012
Zastanawiam się do czego wykorzystać tę funkcjonalność ? Macie jakiś pomysł ?
👤 batmanka
30.01.2012
Według mnie jest dobra. Jak się ma pola na wszystkich 3 łąkach to samo, to pomaga. Zastępuje starą funkcję klawisza CTRL, która zapamiętywała co się siało nawet po zmianie widoku na inne pole. Dzięki temu nie trzeba szukać w gąszczu wszystkich roślinek, a tylko wśród 5 ostatnio używanych. Pomysłodawcy _056
👤 czarny-kot
31.01.2012
dla mnie bezsens nic nie wnosi do gry większość korzysta z szybkiego zasiewu
👤 minciunia1980
31.01.2012
lepiej zeby dali w koncu obiecane pole na nagrody ktore w wiekszosci sa pochowane w pasku :( a zamiast tej nowej "funkcjonalnosci" dali szybki zbior, tak jak zasiew tylko zbior bo i tak trzeba przeklikac kazde pole wiec szybki zbior bylby korzystniejszy....
👤 wejwie54
31.01.2012
>minciunia1980 jak by Ci dali szybki zbiór to kto by kupił im kombajn nie bój się oni też myślą
👤 Martuditu
31.01.2012
W sumie to fajnie by było, gdyby zrobili szybkie umieszczanie pół na łące i ich kasowanie. A tak to się trzeba naklikać a naklikać _058
👤 owen1091
31.01.2012
Zgadzam się z renifer2105 i czarny-kot to nic nowego nie wnosi do gry ,również korzystam z szybkiego zasiewu , bardziej byłbym za szybkim nawadnianiem roślin.Ale to tylko marzenia.:( _057]
👤 kenaj1313
31.01.2012
Mnie ucieszyło by gdyby dali więcej pól do ogrodu ewentualnie jakiś sad tylko na drzewa.
👤 tee4411
31.01.2012
Co mi po nowych polach, jak czasu na dotychczasowe brak.
Jestem za skróceniem marnowania czasu na bezsensowne klikanie. Popieram szybki zbiór i szybkie uprawy.
Praktycznie nie używam ani wody, ani nawozu a zwierzątka też leżą odłogiem.
Monotonne klikanie bardzo osłabia tą fajną grę.
👤 luckyagge
01.02.2012
jak dla mnie to wole starą przynajmniej jest czytelna a nowa nie ((.
Owen 1091 to szybkie nawiadnianie byloby dobre - a ja do tego dodalabym szybkie nawozenie i zbieranie plonow ))) ale niestety chyba nierealne (((
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.