📰 News

Walntynki 2012- kolejna grafika...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9572
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 mikmen
30.01.2012
Kiedy te walentynki bo nuda na farmie wieje...
👤 -awaria-
30.01.2012
tak dawno nic sie nie dzieje, event goni event. Po prostu nuda.
👤 batmanka
30.01.2012
Ostatnie eventy faktycznie są na swój sposób nudne. Jeden podobny do drugiego - prawie w każdym 2 nowe rośliny do siania, które potem zostają w grze na stałe. Co ciekawe, ustawicznie pomijają Bahamę, na której zostały tylko maniok i bromelia z "pierwszego w serii" eventu brazylijskiego. Nie liczę wyprzedaży, bo wyciągania florenów nie można nazwać eventem.
👤 mikmen
30.01.2012
-awaria- ale druga czesc juz tez dawno skonczona, a dwa to jak pisze batmanka wszystko na jedno kopyto..

batmanka niestety gdzies czytalem ze znów beda roze białe i rózowe oraz beda wypadac perfumy. Ah jakże to oryginalne, takie urozmaicenie. Wprost doczekać sie nie można
👤 kasia-226
30.01.2012
a ja nie skoncze chyba 2 czesci, kartki leca jak na lekarstwo, ponad 100 mi brakuje do konca:((((((((
👤 -awaria-
31.01.2012
mikmen dokładnie mi o to chodziło, bo event do eventu podobny, dwie roślinki i jakieś wypadajki, na nic ciekawszego ich nie stać. W międzyczasie wyłudzanie kasy na wyprzedaże.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.