📰 News

Błędy

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9567
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (27)

👤 Maksiu
26.01.2012
Czy oni są popier****ni, po co mi PD i SG za kartki, których qwa leci tyle, że chyba nawet nie jest się w stanie 3 etapów zrobić. Coraz gorzej z tą farmą. Coś czuję, że jak Diablasty 3 wyjdzie to pieprzne tą farmę w kąt i tyle mnie widzieli.
👤 AleksTomasz
26.01.2012
co za syf
👤 pandora
26.01.2012
pogięło ich czy co , szaleju sie najedli , ja chcę moje kartki :@
👤 ks83
26.01.2012
a mój sąsiad wbil levelka na 80 po paru godzinach gratulowałem poraz drugi na 81 to są dopiero jaja _rotfl
👤 Lexi13la
26.01.2012
japier... mało ich wypada i jeszcze do tego je zabrali .! sposoby mają na zużycie FL , nie wiem jak wy ale Ja i tak planuje rzucić tą grą _crach bo ino mnie wnerwiają ! tak mało tych kartek to jeszcze zabiorą szczyt chamstwa !

żal mi ich !
_zly:(:@

to już nie jest dla nas przyjemność tylko dna nich zarobek .!
bo żeby coś ukończyć trzeba dać na to realną kasę co jest dobre dla kogo .? dla BP oczywiście .
👤 mac1144
26.01.2012
Lexi13la - to idź i nie wracaj, a po drodze wszystkie żale koniowi zamelduj.
👤 Lexi13la
26.01.2012
mac1144 masz coś do Mnie .?! to masz problem _055

_031
👤 mac1144
26.01.2012
Widać z daleka, że się z koniem na łby zamieniłeś, płaczku. A jak masz problem napisz list z pretensjami do Prezydenta, może dla ciebie powoła komisję śledczą w sprawie BP, cymbale.
👤 olidzast
26.01.2012
mac1144 stuknij się w głowę _061 popieram poprzednie wpisy. Gram już prawie 2 lata i to co się ostatnimi czasy dzieje z Farmą przechodzi ludzkie pojęcie!!!
👤 Lexi13la
26.01.2012
mac1144 stuknij i ochłonij bo normalne dość cie tu każdy ma
👤 ana
26.01.2012
To nie grajcie ..proste a nie za każdym razem płaczecie jak dzieci... To jest gra!! a Wy zachowujecie się jak by nie wiadomo co się stało.. Dorośnijcie troche.
👤 Lexi13la
26.01.2012
jak masz coś do Mnie to już pisałam ale najwidocznej dla cb trza powtarzać : masz problem
👤 groszki
26.01.2012
a w ****ie z waszymi punktami i sianogroszami oddawać mi moje kartki złodzieje
👤 Lexi13la
26.01.2012
groszki : popieram xD

ana : a płaczę .? to się zastanów co piszesz
👤 DAvSON
26.01.2012
mac1144 - 15 dni na ochłonięcie i przemyślenie co wypisujesz.
👤 pawelspod
26.01.2012
popieram Lexi13la i olidzast
tez gram prawie 2 lata
źle się ost. dzieje i chodzi o kasę.
pozdr. dla wytrwałych.
👤 groszki
26.01.2012
a tak wogule to na tej stronie od dwóch dni jest koń trojański _037
👤 Lexi13la
26.01.2012
to z tej strony ?? Ja się właśnie dziwiłam bo i dzisiaj mi wyszedł koń trojański i wczoraj i nie wiedziałam z czego to ...
👤 groszki
26.01.2012
to już wiesz
👤 Lexi13la
26.01.2012
mi wczoraj 5 koni trojańskich wyskoczyło na raz ...
👤 Lexi13la
26.01.2012
wczoraj 5 i dziś 2 ...
👤 Maksiu
26.01.2012
Ja mam ESS 5.o i nic mi nie wyskakuje jak na stronę wchodzę. Czas żebyście antyvira zmienili.
👤 Kruszon_mocny
26.01.2012
Do dułoopy taka robota z tymi karkami
👤 olka2170
26.01.2012
Wymienili na pd i sg które te z 16 to może i wymienili a z 20 i z rana:@
👤 daniel2005r
26.01.2012
Wiem że to tylko gra ale jakieś zasady przecież są. Jeżeli BP nawaliło z tymi kartkami to powinni albo dać kod na kartki lub przedłużyć event o pare godzin.
A wsprawie tych wypadających kartek to jest ich mało. Jeszcze nie było takiego eventu aby w tak małych ilościach wypadały.
Może właśnie oto chodzi by go nie skończyć.
👤 paulek60
26.01.2012
i oto chodzi w pierwszej części potrzeba było po 600 torcików a teraz 660 ciekawe co?????????_taniec_046_77
👤 batmanka
26.01.2012
To dobrze, że sobie olałam drugą część eventu. Nawet nie zauważyłam, czy mi kartki zniknęły czy nie.
daniel, BP ma jedną zasadę w tej grze - jak najwięcej kasy dla siebie. Tylko tego się trzymają od początku :D
Wydaje mi się, że problemem są nie tyle ilości wypadajek z pól, co ilości roślin eventowych, które dostajemy po 5 żałosnych sztuk. W pierwszej fazie pobawiłam się w małe pola i dżemy, ale to nie jest zdrowe do powtarzania co miesiąc. Np. zamiast 20 dużych pól na polanie mądrości miałam prawie 100 małych i średnich. Do tego 140 małych na dzikiej łące. Gdyby nie kombajn z misji z angorą, pewnie bym się wściekła :)
Na BP nie ma sposobu. Na pewno nic nie da wyżywanie się tutaj. Dopóki ktoś nie odważy się zadzwonić prosto do centrali BP w Niemczech, raczej nie ma szans na poprawę. Nie ma co się gorączkować.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.