📰 News
Błędy
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (27)
żal mi ich !
to już nie jest dla nas przyjemność tylko dna nich zarobek .!
bo żeby coś ukończyć trzeba dać na to realną kasę co jest dobre dla kogo .? dla BP oczywiście .
_031
ana : a płaczę .? to się zastanów co piszesz
tez gram prawie 2 lata
źle się ost. dzieje i chodzi o kasę.
pozdr. dla wytrwałych.
A wsprawie tych wypadających kartek to jest ich mało. Jeszcze nie było takiego eventu aby w tak małych ilościach wypadały.
Może właśnie oto chodzi by go nie skończyć.
daniel, BP ma jedną zasadę w tej grze - jak najwięcej kasy dla siebie. Tylko tego się trzymają od początku
Wydaje mi się, że problemem są nie tyle ilości wypadajek z pól, co ilości roślin eventowych, które dostajemy po 5 żałosnych sztuk. W pierwszej fazie pobawiłam się w małe pola i dżemy, ale to nie jest zdrowe do powtarzania co miesiąc. Np. zamiast 20 dużych pól na polanie mądrości miałam prawie 100 małych i średnich. Do tego 140 małych na dzikiej łące. Gdyby nie kombajn z misji z angorą, pewnie bym się wściekła
Na BP nie ma sposobu. Na pewno nic nie da wyżywanie się tutaj. Dopóki ktoś nie odważy się zadzwonić prosto do centrali BP w Niemczech, raczej nie ma szans na poprawę. Nie ma co się gorączkować.
Zaloguj się aby dodać komentarz.