📰 News

Błąd: Brak kartek urodzinowych.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9566
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (23)

👤 pilarix
26.01.2012
czy też zawsze muszą być problemy w eventach????:o
👤 Sunflowerr
26.01.2012
a czy ktos nam odda teraz te kartki???
👤 jolik123
26.01.2012
to jest nie bardzo wszystko dopracowane_028_014
👤 jolik123
26.01.2012
ciekawa jestem jak oni mi oddadzą aż tyle kartek urodzinowych-łącznie 78_rotfl
👤 kenaj1313
26.01.2012
Pewnie zaprzestane robienia tych beznadziejnych eventów,zawsze jakieś problemy.
👤 xxiguanexx
26.01.2012
Przecież to jakieś kpiny są. Jak tak można robić z graczami. W taki sposób to nigdy nikt nic nie skończy. A chciałem wczoraj oddać kartki i zbiory aby coś już tam mieć ale powiedziałem eee po co zrobię to dzisiaj i masz ci babo placek gó... oddam a nie karteczki._zly
👤 -as_mysza-
26.01.2012
ciekawe czy nam oddadzą te kartki :o
👤 mikadi11
26.01.2012
Pewnie myślą,że będziemy kupować kartki .Mam 79lv i zastanawiam się nad rezygnacją z gry ,bo to co oni robią jest nieporozumieniem żeby skończyć event trzeba im płacić.
👤 kasandra2121
26.01.2012
zobaczymy jaka bedzie ich reakcja moze przedluza event a moze oddadza nam te co wypadly w co watpie ale to mimo wszystko jest zabawa i tak ja nalezy traktowac - mnie tez jest zal ze stracilam tyle kartek jakies 100 no ale co mam zrobic przeciez sie nie powiesze
👤 alfax86
26.01.2012
ja rano miałam solidny zbiór i wkurzyłabym się mocno gdyby mi wcieło te kartki !
👤 Morysek
26.01.2012
ODDAWAĆ NAM NASZE KARTKI! Nie zapisalo mi kartek z 3-ech zbiorów!
👤 Pogi63
26.01.2012
Nie piszcie tu, bo DAVSON nie ma na to wiekszego raczej wplywu. Piszcie bezposrenio do pomocy technicznej. Ja dzis z nimi koresponduje od rana. Bede to robil tak dlugo az nalicza mi kartki prawidlowo, bo jak na razie to nie dosyc, ze nie potrafia dobrze przygotowac eventu, ale okazuje sie, ze i nie potrafia liczyc.
👤 olka2170
26.01.2012
Wetnie bo kartek nie oddają jest konto zerowe a miałam prawie sto przy malinkach leciały i było zielono-biało-czerwono mam 78 lv i też myśle o zakończeniu tej gry albo wylogowuje to nie mozna się zalogować zbierasz siejesz i znowusz siejesz bo poprzednie nie zostalo zapisane zabawa zabawą i traktujmy to jako zabawę ale nie bez sensowną_037
👤 smerfy123
26.01.2012
oni są niepoważni, nie dopracują żadnego eventu,a nam tylko wciskają wszytsko za Fl;/
mam nadzieję, że uda im się przywrócić stan karteczek z nocy, bo też trochę straciłam;/
👤 ewka55
26.01.2012
Czarno to widzę _63
👤 kropka19
26.01.2012
Mi rano ani jedna kartka nie wypadła ze zbiorów. No tak. Przecież zawsze można kupić. I o to chodzi. Ale nic z tego. Złamanego florena nie wydam.
👤 wejwie54
26.01.2012
Ja miałem 40 kartek z wczoraj rano zbiór z wszystkich pól i patrzę a tu 0 kartek na koncie teraz zebrałem i kartki liczy od nowa coś pięknego aż odechciewa się całej tej roboty
👤 batmanka
26.01.2012
Pisanie do pomocy nic wam nie da. Tam nie siedzą eksperci techniczni, tylko moderatorzy oficjalnego forum, którzy przy każdej okazji namawiają do odwiedzania go. Jak im będziesz spamować mailami, to ci skasują konto i tyle będziesz mieć. Oni potrafią tylko grozić i straszyć, ale żeby pomóc - nigdy.
👤 jagoda505
26.01.2012
oddajcie nam karteczki......znowu zostaliśmy oszukani!
👤 sebol
26.01.2012
ja miałam solidny zbiór również admin powinien nam to jakoś wynagrodzić czasami samo przepraszam to nie wystarczy ...dał by nam choć po 100 biedroneczek ten ranny zbiór by nam się zwrócił...
👤 madi1299
26.01.2012
Znikły mi wszystkie kartki a do tego jeszcze z jednego pola przy zbiorach dostaje zaledwie Trzy kartki to chyba coś nie tak w ten sposób nie jestem wstanie zakończyć żadnego etapu_zly rozważam rezygnacje z gry ponieważ jest to wszystko nie dopracowane_zly
👤 edyta1578
26.01.2012
Ja stracilam 170katrek! Zarty sobie robia!
👤 Pogi63
26.01.2012
POWTARZAM Wam jeszcze raz! Nie piszcie tu, ale bezposrednio do pomocy technicznej BP. Im nas wiecej tym lepiej. Zadajcie tego co ja, czyli poprawnego naliczenia kartek. Ja od rana tocze z nimi o to wojne ! Do dziela marudy_crach
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.