📰 News

Wymiana trąbek i torcików.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9564
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 -awaria-
25.01.2012
Wymiana, ja już nie widzę tych towarów w stodole, a miałam ich ok. 200, bo wcale nie oddawałam do eventu.
👤 karoolens
25.01.2012
ja miałam po 250 i zrobiłam cały event, mam nadzieję że te pieniądze faktycznie doliczą do konta!
👤 mikmen
25.01.2012
ja lacznie 400 zostalo po skonczeniu eventu i tez w stodole sladu nie ma po nich...
👤 mikmen
26.01.2012
wymiany nie bylo na dodatek zniknely wszystkie kartki...
👤 k_wiolcia82
26.01.2012
No właśnie. Rano zebrałam plony, posiane miałam róże i ani jednej kartki nie mam a powinno z róż ładnie "sypać". Kolejny ERROR
👤 olka2170
26.01.2012
Przyszedł prezent kartka;) wylogowanie zalogowanie i juz niema kartki:o to samo ze zbiorem kartki się pokazują a w zestawieniu po ponownym zalogowaniu niema i co dalej tak do końca będzie czy te ukryte kartki nam oddadzą _017
👤 k_wiolcia82
26.01.2012
Oddadzą jak kupisz pakiet za przynajmniej 150 FL_dobranoc
👤 olka2170
26.01.2012
Ale ja tak niechcę _zly
👤 nehmes1
26.01.2012
u mnie kartki wylecialy ale i tak nie mam ani jednej:(
👤 smerfy123
26.01.2012
zauważyliście, że torcików i trąbek nie przeliczyło w nocy?;/
👤 suri6
26.01.2012
niestety jak zawsze żarty sobie robią ,bo jakby wymienili trąbki i torciki to bym dostała kolo12tys.. a nie dostałam nic :( OSZUŚCI:@ _061
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.