📰 News

Błędy i przedłużenie eventu.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9561
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 pszczolka2222
24.01.2012
może bonus na torty
👤 rurka66
24.01.2012
ej co jest grane gdzie jest zakładka ''oddam konto''!!!!:@ czego ją usuneliście _061
👤 amazonkax
25.01.2012
Kurcze juz myslałam ze bedzie kod na kilka trabek i torcików :-(
Lecą coraz mniej a mi zostało jeszcze po 80 szt. Roslinki juz dawno zrobione :-(
👤 kasandra2121
25.01.2012
jak u mnie roslinki byly gotowe to juz sialam tylko dlugo rozsnace inaczej eventu bym nieskonczyla
👤 Kruszon_mocny
25.01.2012
Ja przestawiałem puchary i wypadajek mi wysrarczyło
👤 farma011
25.01.2012
witam pozdrawiam wszystkich powiem jedno farma zeszla na psy teraz juz nie chodzi o dobra zabawe tylko o nabicie bufonom kabzy mialem zero torcikow i zero tego drugiego mam male pola wszystko usuniete same pola zebralem z dzikej laki i z glownej laki wchodze zeby oddac torciki a tam obydwa po zero ludzie na prawie 400 pol nawet jeden torcik hahahahaha zal mi tej farmy juz ani jedna torebka czy ta trabka pisze do pomocy technicznej a tam zero odzewu moze jak bym jeszcze kupil floreny to by mi z pul lecialo zwala z tej gry
👤 farma011
25.01.2012
bardzo prosze jezeli ktos moze o wysylanie trabek i torcikow na konto dorianek2006 jak w temacie wyzej nie dostalem z prawie 400 pol nawet jednego torcika pomoc techniczna tez nie potrafi pomuc stwierdzili ze to blad brakuje mi nie duzo do ukonczenia eventu z gory serdecznie dziekuje
👤 waldee
25.01.2012
farma011 Jak się używa BOT'ów to wypadajki nie wyskakują z pól, a po za tym zamiast narzekać i siedzieć przed monitorem popracuj nad ortografią i zacznij używać Ó.
👤 Hondus
25.01.2012
ale kurcze jaja, brakowalo mi troche begonii i trąbek, a tak jest zrobione że lepiej trąbki lecą jak siejesz to drugie. Śmiech
👤 alfax86
25.01.2012
no to czekamy, czekamy . :)
👤 farma011
25.01.2012
WALDEE nie uzywam zadnych botow bota to moze masz gleboko w d..... smieszny pa........ z ciebie hahaha
👤 waldee
25.01.2012
farma11 Jak cie matka nie wychowała to w ogóle nie pojawiaj się publicznie bo ci się krzywda stanie. twoja prywatna wiadomość do mnie została zgłoszona wraz ze screenami i możesz wkrótce spodziewać się blokady konta. A tak apropos jakbyś nie używał BOT'ów to zbierając sałatę uzbierałbyś potrzebne rzeczy i nie musiałbyś żebrać.
👤 farma011
25.01.2012
zglaszaj wszystko a gwarantuje ci ze bedzie tego duzo hahahaha zebrac zwala chlopcze z ciebie
👤 farma011
25.01.2012
krzywda hahaha skad take p..... sie biora hahahahahahaha
👤 brzoza61
25.01.2012
u mnie z 4 pol 18 kartek _055 chyba mało zarobili na pierwszej części żenada trzeba szukać czegoś nowego. Z??y Shock Z??y
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.