📰 News

Impreza urodzinowa - Farmerama kończy 2 lata

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9551
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 kasandra2121
17.01.2012
super ja juz sie nie moge doczekac tych urodzin i u mnie lada chwilka stuknie 2 lata z ta farma - eh jak ten czas szybko leci
👤 Sevento
17.01.2012
Zabiorą 100zł na prezent od gracza, który kupuje floreny jak idiota... Ta gra jest już w 1/4 darmowa...
👤 kasandra2121
17.01.2012
kazdy gra jak chce i dlaczego chcesz tepic tych ktorzy daja kase na gre ? to wlasnie dzieki nim my gracze darmowi mozemy grac, a ze nie mamy wszystkiego ? co z tego, przeciez to zabawa
👤 Ogrodnik121970
17.01.2012
kasandra2121 - popieram. Gra jest na tyle atrakcyjna, że można grać bez wydawania kasy. A to, że są tacy, którzy płacą aby mieć czegoś więcej - to ich biznes, a BP ma za to kasę na rozwój gry. W życiu nie ma nic za darmo więc żeby jedni mogli grac za Free muszą znaleźć się tacy, którzy będą płacić :)
👤 _Emilka
17.01.2012
mnie z farmą również miną 2 lata w kwietniu,a wydaję 1-2 sms-ków w m-cu aby podeprzeć się gdy potrzeba florenków na jakąś atrakcję np stajennego lub mega dzień pd
👤 kevin93
17.01.2012
wie ktos co bedzie potrzebne?
👤 KeramAklap
17.01.2012
pewnie:)
potrzebne będzie dużo czasu i cierpliwości:D
👤 misiek2000wp
17.01.2012
@kevin93
Na pewno żagwin i begonia.
👤 Sevento
17.01.2012
kassandra2121 - oni to wyczuli i ździerają kasę z byle czego. Niedługo za samo logowanie trzeba będzie płacić np. 10 groszy.10 logowań dziennie i złotówka w tył.
👤 farmerrafal-00
17.01.2012
pewnie ten gość to Baranek Shown
👤 batmanka
17.01.2012
I znowu kwiaty. Czyżby jednak mieli wrzucić do gry zawód ogrodnika? loozak
👤 Xx Polak
17.01.2012
Ogrodnik121970 Nie powiem że tak ulepszają tą gre coraz mniej dają w gre bo gra ma coraz więcej błędów... A co do płatności zgadzam się w 100%.
👤 aga84s
18.01.2012
Gram już ponad 1,5 roku i powiem że wiele się zmieniło na lepsze, więcej eventów, więcej nowości i zdecydowanie mniej błędów niż kiedyś-na początku mojej gry w żadnym evencie pierwszego dnia nie dało się grać bo zawsze były kilkugodzinne "konserwacje",teraz jest lepiej;)
👤 kasandra2121
18.01.2012
oj pamietam jak zaczynalam byla tylko glowna laka dopiero dlugii czas pozniej pojawila sie dzika a jeszcze potem ogrod ozdobny event chyba pierwszego roku byl 2 razy moze 3 a teraz to tyle w miesiacu jest- choc wydaje mi sie ze ciut za czesto 1 w miesiacu by wystarczylalbo nawet zadziej ale to tylko moje skromne zdanie
👤 aga84s
18.01.2012
faktycznie mnożą się te eventy jak grzyby po deszczu, ciężko podreperować zapasy, ale dobrze ze starają się uatrakcyjniać grę, bo był taki moment, że wiało nudą, nic nowego nie wprowadzali, na kolejne eventy trzeba było długo czekać i zastanawiałam się wtedy nad odpuszczeniem gry
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.