📰 News

Miasteczko Renzo

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9548
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Jamajka23
16.01.2012
pierwszego dnia miał być 30 wejściówek a jest tylko 10!! Dlaczego???
👤 edyta1578
16.01.2012
co jest bardziej oplacalne walenie kretow czy silomierz?
👤 kwiat2245
16.01.2012
fajnie szkoda że tylko dwa dni
👤 Sevento
16.01.2012
Siłomierz
👤 batmanka
16.01.2012
Ja mam 30 wejściówek, ale na nowej farmie, gdzie Renzo zawitał po raz pierwszy. Może ci, co już w niego się bawili, to mają po 10 jako weterani?
👤 wejwie54
16.01.2012
batmanka ja Ci dam zaraz weterana co wojna Ci w głowie a Ty to nowicjuszka_rotfl
👤 edyta1578
16.01.2012
jak dla mnie to strasznie nudny ten Renzo.
👤 Xends
16.01.2012
Gdzie są opisy do nagród z Renzo?
👤 romanjan
16.01.2012
Podpinam się do pytania. Co dają nagrody?
👤 groszki
16.01.2012
jakaś lipa z tym miasteczkiem na kretach wcieło wejsciówki krety się nie pokazały i żetonów też nie dali
OSZUSTWO :o
👤 devil_raider
16.01.2012
dlaczego przez nasza klase nie da sie zagrac w miasteczku ??
👤 Makus76
17.01.2012
I chce zauważyć ze czasu tez jakby mniej w "Plaga kretów" jak zwykle wajcha !!!!!!!!!:@
👤 sorpresaala
17.01.2012
oszukane te wesołe miasteczko, gram tylko na kretach i poprzednim razem zdobycie 3000 pkt to byl pikus a teraz to nawet 1500 przekroczyc to cięzko . W takim tempie to do przyszłego roku nie uzbiera sie na smocze jajo
👤 aniiita
17.01.2012
beznadzieja, nawet 100 żetonów nie zbiorę jeśli nie wydam pieniędzy na wejściówki.. :/ śmiechu warte ;D
👤 hasiokos
18.01.2012
ja zebrałam 412 żetonów łącznie z poprzednim eventem
żałosne
👤 sorpresaala
18.01.2012
stukam w te krety i stukam. wyłaża raz na jakis czas czasami kilka sekund przerwy. wkurzyłam sie i przeliczyłam i okazało sie ze przy uzbieranych 1500 pkt (wszystkie krety za pierwszym razem trafione za max, okt) nie trzasnełam tylko 7 kretów tj. 280 pkt czyli nawet 2000 by nie bylo. KPINA a przy 96% juz nie mozna stukać
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.