📰 News

Renzo - nowe nagrody.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9545
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (25)

👤 talinka01
15.01.2012
Dobrze że ostatnio wziołem drzewko jajeczne bo go nie będzie _taniec
👤 hp25
15.01.2012
Na pewno nie jest to pełna zmiana, bo miało nie być smoczego jaja, więc pewnie nie wszystko jest prawidłowe.
👤 kanka-88
15.01.2012
a ja nie zdazylam wziasc jajecznego a tak o nim marzylam
👤 Makus76
15.01.2012
drzewko jajeczne - opłacalny interes ( pewnie za bardzo) dlatego trzeba je wycofać i dać jakieś badziewia których niema gdzie ustawiać !!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!_zly
👤 Jamajka23
15.01.2012
hp25 skąd wiesz o smoczym jaju??? Nie będzie go??_046
👤 Kiniak89
15.01.2012
Ten łoś co podobno ma być w zamian za te nagrody których już nie bedzie wygląda, ajk ten z estrady dla łosi.... :D
👤 kanka-88
15.01.2012
to prawda pomysleliby o powiekszeniu ogrodu.... a tak to nie wiadomo co wybrac a i bałagan że nie wiadomo co gdzie...tyklo nie za tka duzo kase jak wczesniej
👤 bogusia
15.01.2012
Szkoda że zabrali drzewko jajeczne:( Przydatne i zajmuje mało miejsca. Miałam nadzieję, że go zdobedę. Jak coś fajnego , potrzebnego to znika:@
👤 hp25
15.01.2012
Jamajka23
Z oficjalnego Forum (FAQ):
Nie będzie można ponownie wybrać nagród, które
zdobyliśmy podczas poprzedniej wizyty Renzo
np.Smocze jajo
👤 mediwax
15.01.2012
niema drzewa jajecznego itd zeszłym razem farma działala tylko nielicznym kto sie obłowił to ma a my figa z makiem :@
👤 kropeczka123
15.01.2012
Ja uważam że większej świni nie mogli nam zrobić zabrać jajeczne normalnie odechciewa się grać ta gra polega tylko na walenie im kasę i to wszystko poco mają dać jajeczne lepiej niech gracz kupi floreny na sadzonki to może trafi albo nie :((((((((((((
👤 mikmen
15.01.2012
"#9 | hp25 dnia styczeń 15 2012 15:05:27
Jamajka23
Z oficjalnego Forum (FAQ):
Nie będzie można ponownie wybrać nagród, które
zdobyliśmy podczas poprzedniej wizyty Renzo
np.Smocze jajo"

bedzie smocze jajo jesli teraz go nie wziales, jesli wziales to bedziesz mial mniej nagrod do wyboru.
👤 kwiat2245
15.01.2012
Dlaczego nie bedzie drzewka jajecznego?! _zly
👤 lomza1998
15.01.2012
Dobrze, że nie wybrałem smoczego jaja. Szkoda, że jajecznego nie będzie.
👤 kogut29
15.01.2012
to miasteczko jest do kitu
👤 Kruszon_mocny
15.01.2012
Mam wszystko prócz jajecznego i tu nagle ****a
👤 sophia
15.01.2012
a ja marzyłam o drzewku jajecznym i smoczym jaju a trafi mi się figa i to bez maku - wielkie nic
👤 mikmen
15.01.2012
ja jajeczne mam 2 z trade & gift. tam niewielkim nakladem srodkow szlo zdobyc je. wystarczylo troche posiedziec i poszukac
👤 rybkajoasia
15.01.2012
Ja mam jajeczne drzewko z sadzonki niespodzianki a jajo które daje 1 gwiazdkę co tydzień mam z ostatniej misji która ukończyłam wiec niczego mi osobiście nie brakuje:-) Teraz oferują zagrodę łosia...jeszcze wczoraj się ucieszyłam na tą wieść jednak dziś....mam ja z Tajemniczego Stajennego:-) Pozdrawiam:-)
👤 batmanka
16.01.2012
Widzę że większość płacze za drzewkiem jajecznym. Mnie też go szkoda, ale bez przesady. Ja się cieszę, że dali łosiarnię i surfującego Mikołaja. Miałam na niego wielką chrapkę podczas eventu Mikołajowego rok temu.
sophia, czytaj uważnie newsa. Pozostałe skreślone itemy to śnieżna armatka, kot-osiłek i owca tańcząca sambę. Smocze jajo pozostaje w grze, więc będziesz je mogła kupić.
👤 Justyna121
16.01.2012
Trochę po świńsku pojechali z nami, mogłi chociaż wcześniej dać znać, że nagrody będą się zmieniać. :@
👤 BASIUNIA
16.01.2012
o jeju ja na g&t zdobyłam 4 jajeczne a łosiarni to mam 4 w pasku i 2 na famie w tym 2xl ale i tak nie podobaja mi sie te zmiany
👤 zoladz
16.01.2012
jak oni mogli wycować jejeczne drzewo:@to była najleprza nagrodaallah!!!brawo tym co to wymyślili!_056
👤 flora
17.01.2012
przy takich nagrodach omijam miasteczko szerokim kołem:(
👤 razbora
17.01.2012
ile małych pól zajmuje wieża eiffla?
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.