📰 News

Błędy

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9540
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 zofiarau
14.01.2012
Wydalam 15 FL i nie pokazal sie zaden stajenny w mojej zagrodzie:ospam.oszukanstwo.a florenki poszly!!!!:o
👤 frustrat76
14.01.2012
U mnie nadal brak stajennego, pomimo komunikatów o naprawieniu problemu.
👤 maria
14.01.2012
u mnie to samo ani śladu po zakupionych stajennych ...ale oczywisci florkow to nie zapomnieli zabrac:(
👤 frustrat76
14.01.2012
U mnie juz jest.
👤 wrotka1950
14.01.2012
wysłałam na dwie farmy i nie mam też stajennego na żadnej.
👤 zofiarau
14.01.2012
jeszcze sie nie pokazal.czekam juz 2 godz.:o
👤 rybkajoasia
14.01.2012
..a ja mam już sowy-happy ;-))
👤 landryna8215
14.01.2012
A ja mam głupiego bobra znów i jeszcze głupszego strusia po 15 florentow!!!!!
👤 ziomalek123
14.01.2012
trafiły mi się sowy :) ;)
👤 Makus76
15.01.2012
A u mnie coś dziwnego się zdarzyło.Wczoraj rano kupiłem 2 stajennych po południu jeszcze 2 a dzisiaj rano patrze w zagrody i oczom nie wierze hurra a tam jeszcze 1 stajenny :D tak na marginesie dostałem 2x motyle 1x indyk 1 nietoperki :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.