📰 News

Więcej miejsca na nagrody ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9522
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (21)

👤 jaras91
03.01.2012
no nareszcie_papryczka
👤 Riki
03.01.2012
taa wypas;) w końcu 15 pierników, 13 bałwanów i 20 lasek cukrowych wystawie z paska i zajmę nowe pole he he:)
👤 compaq
03.01.2012
jedno z lepszych doniesień od kilku tygodni taniec
👤 pszczolka2222
03.01.2012
nareszcie ja w pasku mam 108 ozdób do postawienia
👤 aniiita
03.01.2012
noo może w końcu się doczekamy ;D nie zapeszając, dobre wieści na początek Nowego Roku ;))
👤 ranke72
03.01.2012
znając życie...szykować dużej ilości florenków
👤 morek
03.01.2012
Koniecznie niech powstanie, tyle ozdób na pasku czeka!!!
👤 patrycja9922
03.01.2012
hurrahurrahurrahurra Już się się mogę doczekać poszerzenia ogrodu ozdobnego. Tylko zastanawiam się co w nim postawię_041
👤 MisiekS
03.01.2012
ranke72 jesteś takim pesymistą od urodzenia?
👤 flora
03.01.2012
wszystko ok tylko il:De razy trzeba klikać żeby zebrać wszystko z ogrodu? a teraz jak dojdzie drugi dla mnie to szkoda czasu punkty można zrobić szybciej siejąc cokolwiek a ogród niech będzie naprawdę ozdobny a nie zawalony ozdobami tylko do zdobywania punktów to już nie ogród a zbiór z eventów co to za ogród gdzie obok np lodowiska stoi królik wielkanocny
👤 sophia
03.01.2012
Bardzo się cieszę na nowy ogród a czy królik stoi obok lodowiska to zależy od upodobań właściciela ogrodu, a w takiej ciasnocie to tak samo śmieszne ja jajo renifera ha ha ha_052
👤 Michu
03.01.2012
Wow! Co ja widzę! Fotka mojego (dawnego, bo teraz mam znacznie więcej itemów) ogrodu. Śledzę ten serwis już dość długo i do tej pory nawet się nie rejestrowałem, ale jak zobaczyłem, ze fotka mojego ogrodu została zamieszczone to aż musiałem oczy przetrzeć. Podoba się aranżacja? Jaa... nie mogę ochłonąć, bardzo mnie cieszy że zostało użyte moje zdjęcie. Co prawda mały rozmiar, a cieszy! Nie spodziewałem się totalnie, nie maiłem pojęcia skąd tu mój ogród. Niesamowite! Dzięki wielkie ekipie. Nie no cóż za zaskoczenie!!! A swoją drogą to skąd wzięliście? Podejrzewam że stąd [url]http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=4952012&postcount=18[/url]
Dziękuję Wam serdecznie i sukcesów dla całej stronki wasza-farma ;)
👤 wenuss119
03.01.2012
JAK POLE DO OZDÓB TO I NIECH BEDZIE POLE DO ZAGRÓD.....COZ PO OZDOBACH TYLKO PD...A Z AGROD KORZYSC DO DALSZEGO ZADOWOLENIA Z GRY[u][/u]
👤 kankon
03.01.2012
_014 niezle ale ja bym wolał 1500 fl dostac i nowe pole
👤 kankon
03.01.2012
fajny ogrud zadbany a ja dzięnkuje wam wszystkim wasza farma jest spoks ale ja mam pytanie szukam sąsiada 25 lvl kankon98 plisa prosze przyjmijcie help
👤 Maksiu
04.01.2012
Ogród ogrodem, ale lepiej jakby coś wymyślili jak Bahame powiększyć, bo tam żeby lvl wbić to już normalnie masakra.
👤 Kruszon_mocny
04.01.2012
kankon bym cie przygarnął ale mam komplet wejdź na forum i napisz że sąsiedzi na gwałt potrzebni to powinno pomóc
👤 waldemark
04.01.2012
kankon - jak chcesz to zapraszam do grona moich sąsiadów....
👤 batmanka
04.01.2012
Co racja to racja. Bahamie pierwszej przydałaby się korekta przestrzeni, poszerzenie horyzontów. Może i na nią przyjdzie kiedyś kolej.
👤 tee4411
04.01.2012
Jeżeli to kolejna powierzchnia do klepania, to ja stanowczo NIE !
Jestem za nakładaniem na siebie fantów, sumowaniem i upraszczaniem gry. Obecnie udział w grze zajmuje mi około 3 godzin dziennie. Ciągnę, ale na siłę i coraz bardziej mam dość.
Udział na minimum mnie nie satysfakcjonuje, a sypanie ka$$ą nie bawi.
👤 mentlik
15.02.2012
a co z rozszerzeniem ogrodu ozdobnego? Sprawa sie miala wyjsnic w styczniu a juz jest polowa lutego i nadal cisza.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.