📰 News

Nowe grafiki... nowy event ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9521
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (26)

👤 edyta1578
02.01.2012
ale fajowskie! napewno urodzinki bedziemy obchodzic!_056
👤 Ogrodnik121970
02.01.2012
Grafiki rewelka, ale jak będzie z tym podobnie jak z ubieraniem miasta na święta to ja wysiadam... w stodole pustki, brak kompletnie wszystkiego :(
👤 mysikrolik
02.01.2012
Mnie to wygląda na WIELKI BAL ... przecież jest karnawał a urodziny w karnawale to już BAL NAD BALE_048
👤 kropeczka123
02.01.2012
Urodziny na Bang jeszcze jeden nie zakończony a tu drugi po pietach depcze :DD
👤 kevin93
02.01.2012
Jestem kiepski z angielskiego, ale Happy Birthday, znaczy Wszystkiego Najlepszego z Okzji urodzin, więc bedą to 2 urodziny farmeramy!! :D
👤 ewelinpio
03.01.2012
To już 2 urodziny farmeramy. Może być ciekawie.
👤 biolosz
03.01.2012
Oby nie wysyłanie znowu tortów bo połowa sąsiadów już u mnie nie gra. help
👤 kankon
03.01.2012
_yoo ja chce żeby było wygrac 1000fl
👤 batmanka
03.01.2012
Na jednej z grafik jest kino - może dadzą je do Polski na drugie urodziny Farmeramy loozak Byłoby fajnie, nareszcie wykorzystaliby bilety ci, którzy dostawali je od sąsiadów grających poza Polską (ja nie dostawałam).
Założyłam sobie trzecią farmę, na której będę piekarzem. Mój drugi profil wciąż czeka na ogrodnika.
👤 tuptus56
03.01.2012
24 stycznia są 2 urodzinki farmy , mam nadzieje ,że wcześniej nie będzie eventów bo byśmy mieli 3 tyg na uzupełnienie stodoły. A karnawał trwa od 6 stycznia do 22 lutego.
👤 hasiokos
03.01.2012
tuptus, wcześniej bedzie mroczna noc
👤 DAvSON
03.01.2012
Nigdzie nie ma podanej ofcjalnej daty rozpoczęcia eventu. Skąd tuptus56 masz takie informacje ?
👤 roman1954s
03.01.2012
Do aniqa jeszcze nie zapłaciłem ani złotowki w tą grę ,a udaje mi się wykonać prawie każdy event,więc nie pieprz głupot .Chciałaś być elokwentna a błysnęłaś głupotą:(
👤 -czarodziejka2-
03.01.2012
Raczej wygląda to na urodziny skoro jest napis ,,happy birthday"(szczęśliwych urodzin)_dj
👤 Ogrodnik121970
03.01.2012
aniqa - ja tam kończę eventy bez wydawania FL więc nie wiem po co takie epitety pod adresem gry. Faktem jest, że niektórych nie sposób ukończyć bez FL, ale wtedy robi się tyle ile sie da a resztę się odpuszcza... i tyle :)
👤 michal
03.01.2012
urodziny_papryczka
👤 kotek2901
03.01.2012
Ale extra juz nie moge sie doczekac,napewno bedzie odjazdowo.Napewno beda urodzinki farmeramy :)))_0202love
👤 kankon
04.01.2012
ej ja mam kolegę a on wie kiedy się zaczynajoą urodziny farmeramy haha tuptus 56 hahaha_papryczka
👤 andrea
04.01.2012
ludzie...widzę że część narzeka...........nie narzekajmy ,ze cos się dzieje....dlatego właśnie ta gra sprawia ,ze jesteśmy właśnie tu....pozdrawiam farmerowiczów
👤 Adela29
04.01.2012
Na pewno urodziny wszędzie są ciasteczka, świeczki... fajne
👤 zdanixx
04.01.2012
Lepiej daliby skończyć jeden event a nie juz nastepny.
kiedyś trzeba było z miesiąc czekać na event a teraz prawie co tydzien cos jest
👤 tuptus56
05.01.2012
Dokładnie w 2011 24 stycznia rozpoczęły się urodzinki farmeramy i pomyślałem, że w podobnym terminie teraz będą, stąd wziąłem tą datę i do tego są już grafiki zapowiadający event więc nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd.
👤 zoladz
06.01.2012
jak dla mnie to farmerama jest po to żeby bawić ludzi, przez eventy.każdy następujący event jest jeszcze fajniejszy.i czemu ludzie narzekacie!!_crach kiedyś było jeszcze gorzej!_041 na farmeramie mój login to azoladz.pozdrawiamdobranoc
👤 kron9595
06.01.2012
Ja to myślę żeby był event gdzie dodawało się mało roślin,zwierząt a były lepsze nagrody chociaż raz._yoo_014_yoo
👤 patrycjunia28
07.01.2012
Hejka - event potrwa od 19 stycznia do 31 .... już się nie mogę doczekać:) PS. Ja mam dwa konta i na obu kończę wszystkie eventy bez wydawania i kupowania florenów - póki co nie włożyłam w grę ani jednej złotówki, a gram prawie półtora roku ... z małymi przerwami:) Więc zapewniam, że się da ... PS. Nie siedzę non stop na farmie - pracuję zawodowo, mam rodzinę itd ... ale jak się dobrze zaplanuje grę i zna "parę trików" to można to zrobić:) Na szczęście mam kuzynkę, która wciąż jest mocno na bieżąco ze wszystkimi forami dotyczącymi tej gry więc wiemy co i jak;) Pozdrawiam wszystkich wytrwałych graczy:)
👤 sali88
07.01.2012
ja się ciesze że mamy farmerama a nie a to są urodziny trochę energi ludzie będą urodziny a morze nie czekamy cierpliwie będą fajne nagrody albo nie no i co mi nie zależy na nagrodach mi zależy żeby ta gra się nigdy nie kączyła dziękuje i sory za błędy ale wczoraj się działo_wino
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.