📰 News

Ołownica zostaje w grze.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9520
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 hasiokos
01.01.2012
a niby dlaczego koniczyna gorsza? to tej ołownicy nie widziałam żeby ktoś w realu hodował, ale koniczynę? lucernę to każdy rolnik gdzieś miał
👤 Ogrodnik121970
01.01.2012
Też nie rozumiem dlaczego zostaje Ołownica a nie kończyna - dziwne... Po za tym chyba coś nie tak z tymi nowymi uprawami... prawie wszystkie roślinki wprowadzają do gry po zakończeniu eventu - i bardzo dobrze, ale dlaczego od tak bardzo wysokich level? Zwłaszcza, że dają stosunkowo krótkie czasy uprawy z bardzo małym PD. Kto na 88 level będzie siał jakąś tam OŁOWNICĘ, która rośnie marne 3h i daje tylko 20PD za duże pole. Nawet gdyby zostawili to z tymi parametrami, które Ołownica ma w evencie to i tak jest to jeden wielki niewypał na 88 levelu. Podobnie jak zostawili szałwię i lawendę - dość wysoki poziom, mini PD, potrzebne do piekarni i dżemiarni - tyle tylko, że bez sensu jest produkować z nich dżemy czy ciasteczka tylko po to aby dostać dodatkowy bonus w postaci %PD za ich uprawę, zwłaszcza, że nawet z dżemem czy ciastkami nie opłaca sie tego siać (i jeszcze sól i cukier trzeba na to zmarnować) - kompletny bezsens. Na level 88 potrzebne są uprawy z bardzo dużym PD i przyzwoitym czasem wzrostu (10-12h) zwłaszcza, że do przejścia na kolejny jest milowa dziura :(
👤 sophia
01.01.2012
zastanówcie się co zostaje bo poprzednio miała zostać koniczyna- można to sprawdzić parę stron do tyłu_052
👤 hasiokos
01.01.2012
ogrodnik to nie byłoby jeszcze takie bez sensu gdyby te rośliny z wysokich lvl mimo krótkiego czasu i małych punktów dawałyby teoretycznie duże wartości sg, bo na eventy typu dożynki szybko można by było zapełniać te paski
ale jak teraz to zupełne nieporozumienie
👤 mkaleos
01.01.2012
Nie wierzę w to, że te rośliny na tak wysokim poziomie to przypadek. Może na przykład wprowadzą w końcu kwiaciarnię, w której będą potrzebne te wszystkie kwiatki?
👤 hasiokos
01.01.2012
no tak ale w takim razie ten zawód byłby dostępny dopiero od ok. 80 lvl bo na takich poziomach są te roślinki
👤 kasandra2121
02.01.2012
mnie tez sie wydaje ze bylo napisane ze zostaje koniczyna a za olownice ma byc po 5 pd
👤 elcia42
02.01.2012
Na oficjalnym forum http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=6569971#post6569971 podali, że zostaje ołownica, a koniczyna do wymiany po 5 PD
👤 michal
02.01.2012
koniczyna jest super_0202lovetaniectaniectaniechelp
👤 -czarodziejka2-
02.01.2012
[small][u][center]Ogrodnik121970 [/center][/u][/small]-zgadzam się z tobą kończyna jest fajniejszapolice
👤 patrycja9922
02.01.2012
Mam nadzieję że BP jednak zostawi obie roślinkiallah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> _allahallah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
👤 batmanka
04.01.2012
No, jak się zbuntujemy... w końcu zostawili bromelię, którą mieli przedtem skasować, to i może koniczyna się uchowa.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.