📰 News

Impreza Sylwestrowa 2011 - FAQ

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9518
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (20)

👤 kevin93
30.12.2011
No to ładnie..
👤 aniiita
30.12.2011
i znowu żeby się wyrobić trzeba przez 24h siedzieć i tylko siać, podlewać, nawozić, a najlepiej super nawozem ;/ porażka.
👤 Amimizuri
30.12.2011
czyli konicznyki ponad 6,5 tyś, a ołownicy ponad 8..... masakra jakaś....
👤 olka2170
30.12.2011
koniczyna 13 775
królik 115
słonecznik 800
paleta farb 10
tulipan 200
kukurydza 2 850
grzyby 75
krowie mleko 3
ołowica 15 915
koza 60
jabłka 105
cynamon 700
miód 5
kaczki 95
owce 158
papugi 20
róże 200
lilie 150
kakaowiec 90
wanilia 250
indyk 42
świnie 70
konie 20
👤 Lukasz2906
30.12.2011
spam
👤 daniel2005r
30.12.2011
olka2170 źle

Wszystkich produktó potrzeba:

koniczyna 6750
królik 80
słonecznik 650
paleta farb 6
tulipan 200
kukurydza 1500
grzyby 75
krowie mleko 3
ołowica 8075
koza 45
jabłka 55
cynamon 450
miód 5
kaczki 45
owce 85
papugi 20
róże 200
lilie 150
kakaowiec 60
wanilia 250
indyk 25
świnie 45
konie 20

Do zgarnięcia jest:
PD - 131900
SD - 98330

Nietoperz - 12 szt
Perfumy - 24 szt
Królik puszysty - 3 szt
Super Nawóz - 80 szt
Super Pasza - 55 szt
Owca Czarna - 3 szt
Kura Jedwabna - 3 szt
Nietoperz Albinos- 4 szt

Kombajn,siewnik, stajenny -24 h + 48 h
👤 patrycjunia28
30.12.2011
Do zrobienia, ale rzeczywiście trzeba trochę posiedzieć ... ja póki co robię te eventy i to bez angażowania własnych środków finansowych, ale ten event naprawdę potrzebuje ogromnych ilości - no ale w sumie pop cóż jest dżemik dyniowy? Właśnie do tego ;)
👤 1
30.12.2011
olka2170 - musisz liczyc tylko to, co jest w diamentowej
👤 1
30.12.2011
aby zrobić takie ilości trzeba usunąć drzewa - zyskać na evencie mogę niecałe 68 000 PD - na drzewach stracę sporo, sporo więcej. Na SG też strata - oddane ofiary można sprzedać drożej niż ilośćSG otrzymanych za ich oddanie w evencie. Nagrody [ stół i naklejka ] nieciekawe. Gwiazdek praktycznie nie ma na co wydać, bo nowe runy raczej denne. No, jedynie kombajn by się przydał. Czy jest więc sens zasuwania na farmie dla wątpliwych korzyści ? No, chyba że dla satysfakcji. Mam nadzieję, że z nowym rokiem BP coś wreszcie nowego wymyśli, a nie będzie wciąż powielać tego samego. Nawet czasu wzrostu roślin nie chce im się zmienić. Zaczyna to być pomału nudne.
👤 -marko1166-
30.12.2011
Jak czytam co niektórych komentarze to mi sie odechciewa grać .Wieczne narzekanie że event zły że małe korzyści , nie podoba sie to nie brać udziału w evencie i po problemie :) A nie wyliczenia jakie korzyści bedzie miał jak usunie drzewka _042 Nie podoba sie gra to zrezygnuj z niej, a nie denerwować sie na BP i wiecznie płakać że to złe że tamto złe
👤 harpot
30.12.2011
Event jakich ostatnio bez liku na farmie. Nie jest masakryczny jak sie wydaje np. aniiita czy Amimizuri.
Z nagród chcę tylko kombajn i gwiazdki. Nuda wieje na naszych farmach.
👤 Honoret
30.12.2011
skończyłam poprzedni event ale nie wiem gdzie jest to jajo może ktoś podpowie
👤 -as_mysza-
30.12.2011
Honoret zobaacz w ozdobach, u mnie to jaj wygląda tak, że jest domek, a na dachu gniazdo z jajem. poszukaj w opisach nad nagrodami gdzie pisze, że to jajo.
👤 Honoret
30.12.2011
dzięki znalazłam domek z jajem to chyba to
👤 majkelek79
30.12.2011
daniel - nie zapominaj że są do zgarnięcia jeszcze gwiazdki... całe 54 sztuki
👤 daniel2005r
31.12.2011
majkelek79 - dokładnie jescze gwiazdki _ok
👤 kanka-88
31.12.2011
wg mnie tamten byl bardziej wyczerpujacy
👤 littlehalfling
31.12.2011
Tak. Ja też przestałam narzekać, choć na razie jestem do tyłu. Mam posiane karczochy na jednej łące na superpolach, trochę mi ich było szkoda... Potem likwiduję, ustawiam małe poletka i dawaj, chutney jabłkowe ;) Już jestem na 5.etapie, niedługo dostanę kombajn to mi będzie łatwiej :) Jest do zrobienia, i już nie narzekam bo to 8000 to nie jest wcale tak trudno :)
👤 gabol75
31.12.2011
Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy JAKA ROŚLINA ZOSTAJE PO EVENCIE, A JAKA BĘDZIE WYMIENIANA NA pd. Forum Farmeramy i Hotfarmers podają sprzeczne informacje, a ponieważ niektórzy z nas kończą powoli eventowe zadania dobrze byłoby wiedzieć "co dalej". Za godzinę koniec roku, więc wszystkim Farmerkom i Farmerom życzę szczęśliwego nowego 2012!!!
👤 Maksiu
04.01.2012
Ołownica zostaje, koniczyna będzie wymieniona....
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.