📰 News

Impreza Sylwestrowa 2011

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9517
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (20)

👤 Riki
29.12.2011
number:P1
👤 1
29.12.2011
hurrrraa ! naklejka w narodę> Jakżesz się cieszę. No i wspaniały stół, za który dostanę kilkadziesiąt PD, jeśli coś wyrzucę z łąki. Oj, coraz gorzej się dzieje w państwie farmerskim. Kolejny event chyba do odpuszczenia. Bo o co tu walczyć - jedynie o satysfakcję. Końcówka roku w wykonaniu BP żenująca. Oby z nowym rokiem powstała nowa jakość. Po kilkunastu miesiącach intensyfnej gry , dotarciu prawie na 82 lvl pomału zastanawiam się nad zakończenim tej gry, chociaż szkoda mi tak tego porzucić. Eventy różnią się tylko tym, co trzeba dostarczyć, nic nowego już programiści nie chcą lub nie potrafią wymysleć. Nagrody pod psem, a kalendarz adwentowy najlepszym przykładem obecnego poziomu. Za to mini eventów "kup" [ za floreny oczywiście ] bez liku, denerwujące latające bannery, nachalność na każdym kroku.
👤 Riki
29.12.2011
zgadzam się, szmalcu poszło.. mam nadzieję, że nas uprzedzą jak będą zamykać interes i zgraja nam nasze farmy na dyskietkę, to dalej będę sobie sadził itd.B)
👤 AngelGG
29.12.2011
O tak,Riki :) ale nie za darmo tylko za fl hahhahahahaha
👤 Riki
29.12.2011
AngelGG!!!!!!_042_042_042:D
👤 tee4411
29.12.2011
Nie tak ostro. Wprowadzili przecież nowy element. Na poletku 1x1 jajo w ciągu tygodnia zamienia się w gwiazdeczkę.
Również odnoszę wrażenie, że nachalność w drążeniu naszych kieszeni wzrosła.
Bezmyślnej, czasochłonnej i uciążliwej klepaniny też mam dość.
Niby to nie koncert życzeń, ale tak noworocznie, to proszę o uproszczenie zbiorów.
👤 hasiokos
29.12.2011
tee4411 kup se kombajn to będziesz mieć uproszczenie zbiorów
floreny można za darmo zarabiać w kinie, 3 dziennie więc na event da się uzbierać na kombajn, ja już odkładam
👤 osinka
29.12.2011
mi też się co niektóre nagrody nie podobają(np tego świątecznego event wogóle nie robiłam)ale nie uważacie że to jest po prostu tak że apetyt rośnie w miarę jedzenia?
kiedyś się dostawało jakieś nagrody i nikt nie narzekał tylko się cieszył że wogóle coś jest
eventów było mniej i się cieszyliśmy że coś jest a teraz wszyscy narzekają i chcieliby nie wiadomo co!
ja jak widzę event tylko z itemami to sobie odpuszczam i tyle i nadrabiam zaległości
👤 karolbuczek
29.12.2011
A skąd to kino wziąść skoro go nigdzie nie ma
👤 celina454
29.12.2011
hasiokos gdzie to kino? z jakiej stronki na nie wchodzisz?
👤 Maksiu
29.12.2011
Kino nie jest codziennie. W różne dni jest pewnie na różnych farmach. Pewnie tak jak targ (jest ich kilka). Poza tym gdzie 3 floreny dziennie. Jak jest jeden film za florki to już jest sukces.
Dobrym posmysłem byłoby wprowadzenie "Szybki zbiór", coś na wzór "Szybkiego siewu", gdzie zbiory zbierałoby się jednym kliknięciem, a nie dwoma.
👤 rybkajoasia
29.12.2011
Żeby mieć kino trzeba logować sie na farme w np. Anglii. Znajduje sie na naszej farmie miedzy spółdzielnia, rynkiem a gal.handlowa (Ty masz w tym miejscu ławkę). W kinie oglądasz reklamówki i za każdy filmik możesz wybrać sobie nagrodę do wyboru 1 FL, PD lub SG. Nie wiem w jakich krajach jeszcze jest kino. Żeby mojemu przyjacielowi mieszkającemu w pl przybywało FL ja bedac tutaj loguje sie na jego farme i "ogladam" :-)
👤 mada42
29.12.2011
Ja mieszkam w Polsce i mam kino od dobrego miesiąca, mogę nawet rozsyłać bilety do kina w prezentach. Ale kino nie jest aktywne, a sąsiedzi do których wysyłam bilety ich nie otrzymują . Znajduje sie na naszej farmie miedzy spółdzielnią, rynkiem a galerią handlową. Też czekam kiedy to kino uruchomią :@
👤 hasiokos
29.12.2011
nie wystarczy się logować na stronie angielskiej żeby mieć kino, trzeba być tu na miejscu, a logować można sie przez dowolna stronę, ja się loguje przez polską ale mieszkam w anglii i mam kino od czasu chyba baranka shouna
codziennie jest i codziennie można obejrzeć 3 filmiki, choć czasem coś się zacina i pokazuje że za dany filmik nie mozna wziąć florena tylko punkty lub sg
👤 Edyta061974
29.12.2011
a ja nie mam kina i nigdy go nie widziałam czy ktoś wie dlaczego???
👤 hasiokos
29.12.2011
Edyta a gdzie mieszkasz?

coś takiego znalazłam ale ile w tym będzie prawdy to nie ręczę

1. Króliki 25-50-75 , słoneczniki 300-550-850 , owce 5-15-45 ,siano 150-300-500, indyki 15-45-90 , farby 1 -3 -6, koniczyna 150-300- 750, ołownica 120- 250 -500
2. Koniczyna 150- 300 - 600 , świnie 45 - 75 -120
3. Kozy 75 - 150 - 250 , króliki 75 - 150 -250 , koniczyna 300 - 600 -1200
4. Jabłka 150- 300- 450 , karp koi 1 - 2 - 3 olownia 150- 450 - 900
5. Kaczki 45 - 100 - 150 , papugi 45 - 100 -150 koniczyna150 - 450 - 900
6. owies 250- 550 -1100 , Róże 125 - 300 -600 , krowa 25 - 75 150, ołownica 250 - 600 -1050
7. Kakao 45 - 100 - 175 , wanilia 300 - 700- 1250, ołownica 150 - 450 -800
8. Konie 45 - 110 - 250 , świnie 25 - 75 - 200 , indyki 45 - 110 - 250 , olownica 450 - 1100 - 2500, koniczyna 450- 1100- 2500
👤 jaras91
30.12.2011
znowu sianie ehh... przynajmniej jakies porządne nagrody dajcie a nie;/
👤 joanna
30.12.2011
Kino i owszem można zarobić kilka florenów ale ktoś zapomniał dodać, że nie na polskim serwerze:( u nas pojawiło się tylko na kilka chwil...i tyle kino widzieliśmy....nie zdążyłam się nawet załapać na nie _017
👤 hasiokos
30.12.2011
nie wiem czy to ma coś wspólnego z serwerem bo kiedyś logowałam się na polskiej stronie gram przez polską a kino mam bo mieszkam poza krajem
👤 Czocherek
30.12.2011
u nas nie opłaca im się dawać kina,byśmy za darmo dostawali fl,lepiej zrobić kolejną reklamę do kupowania fl :@
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.