📰 News

Przebiśnieg i Zimowy jaśmin zostają w grze.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9515
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 rurka66
28.12.2011
PIERWSZA :) ale do niczego z takim lv :o i tak mało PD buuuuuu
👤 Wilkomaniak
28.12.2011
Poziom super, bo niżej są już roślinki.
PD- faktycznie mało zadowalające :(
👤 halinab
28.12.2011
To jeszcze potrwa za kim dojdę to tego poziomu bo teraz jestem na 81 poziomie mam dość duży zapas roślinek ponad 7000 tys i dawno event skończony za 27 godzin wykluje się jajko renifera;)
👤 misiek2000wp
28.12.2011
Pole 4x4? Czy chodzi tu o duże pole (2x2)?
👤 DAvSON
28.12.2011
Tak 2x2 , wieczorkiem już spałem i źle napisałem dodając newsa. Już poprawione :D
👤 batmanka
28.12.2011
Najładniejszą roślinkę zabierają :(
👤 MisiekS
28.12.2011
Tylko że taka roślinka nie istnieje niestety ;D
👤 batmanka
28.12.2011
No, prawie skończone. Na jednej farmie zimowy jaśmin oddany, narzędzia zrobione i wszystkie opcje z samymi śnieżynkami. Na drugiej zrobiłam narzędzia i kończę lodowy kwiat. Niby najdłużej rośnie, ale najsłabiej z niego leciały śnieżynki. No, ale turbo chomik wieczorkiem będzie mój :)
👤 farben
28.12.2011
PD mało? Popatrzcie na inne rośliny rosnące tyle samo czasu i się zastanówcie co wypisujecie tutaj.
👤 hasiokos
28.12.2011
a kto powiedział że lodowy kwiatek nie istnieje? mróz na szybach go sieje i zaraz po tym kwitną pięknie, całą niemal zimę
👤 kasiaie
28.12.2011
witam a co z płatkami śniegu które zostaną??dostaniemy PD i SG czy poprostu znikną i nic nie dostaniemy??
👤 jagodka17
29.12.2011
no i po co nam roslina na 85 lvl skoro daje tak marne pd na tym lvl potrzebny jakis dopalacz by nie tkwic w miejscu z expem jednym slowem kompletnie do bani_63
👤 hasiokos
29.12.2011
za płatki będą punkty to już mówili od dawna

a co do tego że mało punktów, to się nie zgadzam, wole jak daje taka roślina mniej punktów ale nie trzeba czekać na to aż urośnie kilkanaście godzin, co mi po punktach kiedy po zasianiu czekać trzeba tak długo aż się zapomni co i po co się siało
👤 wejwie54
29.12.2011
Czy wie ktoś jak wyłączyć te zwariowane sanie Mikołaja bez usuwania na pasek? bo one strasznie pszeszkadzają .
👤 Czocherek
29.12.2011
tego się nie da wyłączyć,tak samo jak fantastycznej reklamy fl _046
👤 lomza1998
29.12.2011
Mi jeszcze daleko do poziomu 86 i 87. Do tych poziomów może mi zająć nawet rok.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.