📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 23

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9510
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (17)

👤 megaska
23.12.2011
Suuuuper ale radocha chyba chca nas wykończyć a może tak powinniśmy wysłać tą e-kartkę do ekipy farmerami z "serdecznymi życzeniami" za ten ekstra wnerwiający kalendarz adwentowy_061. Jestem pierwsza:D
👤 AngelGG
23.12.2011
Fajny obrazek,ale nie pobieram bo i tak nie mam komu posłać :P
👤 Makus76
23.12.2011
_zly Po prostu szkoda słów ....... _037[b][/b]
👤 blazej2801
23.12.2011
pooopieram megaska i Makus76 - ludzie dajcie kombajn czy coś a nie codziennie tapeta, e-kartka, tapeta, e-kartka...
👤 paulek60
23.12.2011
nie denerwujcie się jutro dostaniecie dwa dodatkowe pola po 500 florenów
👤 kanka-88
23.12.2011
ja tam juz nie wierze w cos lepszego od dawna, zrezszta dla mnie przpeisy nie sa innteresujace poniewaz nie mam odpowiedniego lvl
👤 Kruszon_mocny
23.12.2011
Przynajmniej DAvSON już nie pyta jak nam się to podoba bo doskonale wie, podobno BP ma na tym jakiś interes bo niby ktoś im płaci za to że głupki pobierają te kartki ,tapety i wycinanki
👤 sqnek91
23.12.2011
Mnie zastanawia Wigilijny prezent :D
👤 -karol1299-
23.12.2011
blazej2801 zapomniałaś o zrób to sam ten kalendarz jest do czterech liter
_crach_crach_crach
👤 gruba986
23.12.2011
Prezenciki zajebiaszcze oOOo lOooOl
👤 x3kotekk
23.12.2011
ejjjno, nie narzekajcie ... prezent jak ze snów ; )) : D
👤 Czocherek
23.12.2011
chyba z koszmarów _63
👤 Wilkomaniak
23.12.2011
_rotfl To jest śmieszne, zaczynam wątpić w jutrzejszą "super nagrodę".
👤 Czocherek
23.12.2011
tak,za 5h nastąpi chwila prawdy,czy zupełnie zeszli na psy i czy warto kontynuować grę....
👤 batmanka
23.12.2011
Spójrzcie na ankietę z boku. 26 osobom jednak te badziewia bardzo się podobają. Ciekawe kto tak głosował loozak
👤 paulek60
23.12.2011
kto tak głosował????? odpowiedz kierownictwo BP_043_022_denaturat_028
👤 martamarta9696
23.12.2011
Wspaniałe prezenty cały rok o nich marzyłam po :(prostu żal.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.