📰 News

Sylwestrowa impreza - pierwsze grafiki

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9508
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 Morysek
22.12.2011
Pierwsza :).

I kolejny event się szykuje....
👤 Kruszon_mocny
22.12.2011
Tylko ciekawe gdzie to postawić
👤 Morysek
22.12.2011
Raczej ciekawe ile trzeba dać florenków, żeby w ogóle coś zdobyć...
👤 rurka66
22.12.2011
Zgadzam się z Morysek ale ten event jest prosty ja już mam 3000 gwiazdek/ płatkówe . Myślę że ten event będzi też udany :D
👤 tee4411
23.12.2011
Jeżeli, to kolejny ewent wymuszający wspomaganie ka$$ą, to zaczynam mieć DOŚĆ tej wielce nagrodzonej gry.
👤 max39x
26.12.2011
Lipa się robi po całości z tymi eventami coraz gorzej wszystko za floreny ! Gra staje się nudna trzeba chyba dać sobie sopkój.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.