📰 News

100% więcej PD na 24h za zakup florenów.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9507
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 Czocherek
21.12.2011
czy mi się wydaje,czy oni już ciągną ze wszystkiego co się da?
👤 Maksiu
21.12.2011
Nie wydaje Ci się....
👤 lumpiak
21.12.2011
Może ktoś ma sposób na blokade wyskakujących okienek _rotfl
👤 ranke72
21.12.2011
ostatnie ewenty to tylko wyciąganie kaski na maxa....a ten teraz to już bez owijania...w śnieżki, niedługo będą chcieli pieniądze za to że odpalamy komputer jak dalej tak pójdzie:)
👤 Czocherek
21.12.2011
szkoda,ta gra na początku wydawała się fajna :(
👤 nerwi1982
21.12.2011
kolejna rzecz za floreny!!!

a jutro pewnie kurczaka do sklejania dadzą_042
👤 sebek87
21.12.2011
Muszę powiedzieć że po części jest to również wina graczy chcą wszystko co jest tylko do zdobycia i wrzucają kasę a oni zarabiają i zarabiają chciwość jest coraz większa ale do czasu kiedyś się skończy zarabianie na naszych kieszeniach.:|
👤 Czocherek
21.12.2011
sebek87 może masz rację,ale widzisz,jakby nikt nie kupował fl to byłoby źle,bo gra by się nie rozwijała i mogłaby upaść,
a gdy ktoś kupuje fl,to też źle,bo się robią coraz chciwsi i naciągają na co się da!_028
👤 sebek87
21.12.2011
Czocherek Nie powiem sam kupuję ale wtedy kiedy naprawdę są mi potrzebne;)Czytając fora to nie którzy gracze chcieli by każdą nowość i każdą ilość nagród które są dostępne w eventach.A wystarczy wybrać jedną i można ją zdobyć bez fl
👤 Czocherek
21.12.2011
no,i tu muszę ci przyznać rację robota
👤 Kruszon_mocny
21.12.2011
Wasza Farma to też zwykli poborcy nakłaniający do wydawania kasy a nie rzetelny serwis
👤 hasiokos
22.12.2011
ja gram bez inwestowania we floreny i do póki nie wróciłam do pracy to wszystkie nagrody z eventów zgarniałam, teraz nie bo czasu nie ma ale i tak cieszę się że wy kupujecie bo ja mogę sobie spokojnie i za free grać
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.