📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 20

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9506
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 k_wiolcia82
21.12.2011
O jak się cieszę!!! Proszę o więcej!!! A tak normalnie PIERWSZA_papryczka
👤 Justyna121
21.12.2011
druga _papryczka, nagroda zaje.....ista, hahahahah
👤 robertinho
21.12.2011
piękna wycinanka jutro poprosimy jakąś przepiękną tapete... masakra no comments..
👤 elba63
21.12.2011
no chyba:( pozostaje bez komentarza,głupców z nas robia i tyle.....
WESOŁYCH ŚWIĄT_043
👤 MajeczkaSdz
21.12.2011
Błagam Davson nie pytaj jak nam się to podoba!!!!!!! ja o niczym innym tak nie marzyłam jak o kwadratowej owcy:):):) złożę i wstawię do szopki z tej radości_papryczka załatw jeszcze więcej takich zwierzątek heheehallah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">_042
👤 gruba986
21.12.2011
:\ Nieźle
👤 smf14dst39
21.12.2011
żałosne. jutro dostaniemy piękną tapetę albo boskie e-kartki :/
👤 Kruszon_mocny
21.12.2011
Kolejne gówno
👤 Armageddon64
21.12.2011
Lepiej nic nie dostać niż jakieś bzdurne wycinanki,ci którzy opracowali te nagrody to jechowi albo żydzi i nie uznają tradycji obdarowywania prezentami/przydatnymi i sprawiającymi radość/.Żałosne.To moje zdanie.
👤 aniiita
21.12.2011
hahaha ;D najpierw zagroda, potem jakieś drzewko, teraz owca - na półce stanie farma pełną gębą ;D
jutro do tego dadzą tapetę, będzie można też wydrukować i postawić za zagrodą (będzie jako tło), a po jutrze e-kartka dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli wysłać ;D
nie ma co - kalendarz okazał się meeega niespodzianką ;D szkoda, że niezbyt przydatną ;)
👤 zilog
21.12.2011
Jest błąd w tytule wpisu,ma być dzień 21,a jest 20 ;)
A owieczka fajna ;) Zakupię kilka sztywnych kartek i się zabieram za składanie :)
Aha,jestem dorosłym człowiekiem,który cieszy się z wszystkiego,a Wam tylko nie wiadomo jakie nagrody w głowie!Pamiętajcie,że kalendarz adwentowy jest tylko dodatkiem i mogłoby go w ogóle nie być,także nie rozumiem oburzenia ze strony ludzi _rotfl
👤 jaskulki
21.12.2011
Świetnie, a jutro będzie kolejna tapeta albo e-kartka, beznadzieja, ten event to tez nieporozumienie gdzie nagrody to kolejne badziewie zawalające łąkę na której tak już nie ma gdzie stawiać tego wszystkiego, nagroda to dla mnie kombajn, super pasza, super nawóz, kolorowe nietoperze,kury itd. no ale cóż chodzi im o to żeby wydawać pieniądze by kupować florki, a potem SN czy SP, choć i tak inwestuje realne pieniądze, to coraz bardziej przesadzają.
👤 sofija
21.12.2011
Ostatniego dnia odsłoni nam się piękny , kolorowy napis ...WESOŁYCH ŚWIĄT hurra
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.