📰 News
Płatki śniegu tylko z upraw eventowych.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (34)
Czyt. KUP FLORENY!
Jeżeli ilość wypadających gwiazdek będzie znikoma to i tak przez 10 dni sadzisz eventowe roślinki
powinniście się cieszyć że rejestracja w grze jest bezpłatna
A to takie proste:
1. Wywalamy wszystko ze wszystkich pól.
2. Dajemy dżem z dyni To zawsze +1 do zbiorów , choć lepszy by był Chutney marchwiowo-jabłkowy +2 do zbiorów.
3. Wszystkie pola robimy 1X1
I zostaje nam już tylko zbieranie i sianie. W 100% event do przejścia._044
Ten ewent jest do bani jak ktos nic nie robi tylko siedzi przed kompem to i może go skończy albo jak się niego wtopi realna kasę ja miałam się tu zrelaksować a nie jak wyścig szczurów sadzić i zbierac i miec z tego wielkie nic bo jak pracuję to nie ma szans uzbierać po 8 tyś kwiatków. Jestem zdegustowana
Zaloguj się aby dodać komentarz.