📰 News

Płatki śniegu tylko z upraw eventowych.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9502
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (34)

👤 sasetka2609
19.12.2011
Masakra
👤 dervi
19.12.2011
Grając od początku w farmerame po raz kolejny w ciągu paru miesięcy jestem zawiedziona postawą twórców. Liczą się dla nich wyłącznie zyski finansowe....
👤 x3kotekk
19.12.2011
kolejny event który sobie podaruje ;p
👤 aniiita
19.12.2011
słucham? ;/ no to jest po prostu chore ;/ event się zaczął ale jeszcze tyle czasu trzeba czekać na jakieś zyski zanim się uzbiera wystarczającą ilość nasion aby zasiać wszystkie pola ;/ trzeba było w takim razie dać na start chociaż po 25 nasion każdego rodzaju a nie po 10 ;/ beznadzieja.
👤 sqnek91
19.12.2011
"Uwaga ! Płatki śniegu będą wypadać TYLKO z upraw eventowych !"
Czyt. KUP FLORENY!
👤 kitaliska
19.12.2011
To kolejny event, którego nie da się skończyć. Dostarczanie po 8000 szt, upraw albo narzędzi o wartości 35000 to jakaś kpina. Na dodatek wylatujące płatki tylko z eventowych upraw. Czyli nie wiadomo do kiedy, nie można niczego innego zasiewać, poza tym co na event. Ciekawe jak uzyskać taki ogromne ilości uprawianych roślin? Ja nie mam aż tyle miejsca pod uprawy. Jak to robicie, żeby osiągnąć takie ilości potrzebnych produktów, aby sprostać zadaniom? _037 Pozdrawiam
👤 Riki
19.12.2011
Sasetka2609 czemu w zdjęciu smerfetkę?;)
👤 MisiekS
19.12.2011
kitaliska Zdejmuje zwierzęta i drzewa a stawiam pola ;) A co do narzędzi to łatwizna,ja już je dałem i to na samych młotkach drewnianych ;)
👤 Maksiu
19.12.2011
Na OFF ktoś zrobił wyliczenie, że w 50h można wszystko zebrać, a mnie się wydaje, że 50h to mając już nasiona na obsianie 4 farm z polami 1x1. Oczywiście odpalone chutney marchewkowe i dopalane dżemami z dyni. Czyli podsumowując maks 3 dni i rośliny mamy.
👤 Magda6396
19.12.2011
jeszcze nigdy nie skończyłam żadnego eventu więc nawet nie ma co marzyć że skończę ten
👤 bigbastek
19.12.2011
Maksiu wyliczenia co do roślin to OK, ale teraz jest zmiana zasad. Gwiazdki wymagane do zadań wypadają tylko z eventowych roślin wiec co z tego ze uzbierasz rośliny skoro będzie brakowało gwiazdek???
Jeżeli ilość wypadających gwiazdek będzie znikoma to i tak przez 10 dni sadzisz eventowe roślinki ;)
👤 BeatkaZielonk
19.12.2011
Hej! Warto zjadać dżem z dyni zawsze jedno nasionko więcej zbierzecie.
👤 bigbastek
19.12.2011
nie zawsze tylko przez 4 godziny _014
👤 sasetka2609
19.12.2011
Riki bo nie znalazłam żadnej ciekawej Sasetki ;)
👤 1
19.12.2011
ja odpuszczam - szkoda mi chutneya, dżemów, narzędzi, nerwów i czasu. Bo co mogę wygrać ? - kolejne itemy i to nawet niezbyt wiele punktujące, których nie mam i tak gdzie postawić. A gwiazdek mam dużo, bo niewiele kupiłem - nowe runy to totalny badziew. Pomału twórcom brak pomysłów, inwencji i szacunku dla graczy. Bo czy kalendarz adwentowy nie jest kpina z graczy ? Naklejki, tapety, sklejanki.... degrengolada. Teraz dla BP liczy się tylko kasa - kup floreny, kup floreny, kup floreny, kup floreny, kup floreny, kup floreny, kup floreny, ..............
👤 Maksiu
19.12.2011
bigbastek Mając na 4 farmach pola 1x1 jest ich ponoć ok.150 więc w sumie masz ok 600 pól. Szansa wypadnięcia płatka jest identyczna dla każdego rozmiaru pola tyle że tych małych jest dużo więcej więc dużo więcej płatków leci z każdej farmy i z uzbieraniem ich nie ma większych problemów.
👤 asu0906
19.12.2011
moja opinia to totalna porażka!!!!!kalendarz badziewie i teraz ten event to totalna zagłada tej gry bo n/p za jakiś tam item chcą 35000 z narzędzi który trzeba zbierać miesiące bo wypadają jak krew z nosa i tak będzie z płatkami bo trzeba kupić i zakończyć i tak jest prawda dlatego omijam go wielkim łukiem a jeszcze co do pola 1x1 to jest morze dobre jak ma się kombajn a nie jak władasz myszą i tyle WESOŁYCH ŚWIĄT ..............
👤 pysia
19.12.2011
i mamy kolejny badziew wymyslony przez kretynow z BP.czytajac miedzy wierszami to wychodzi na to-nabijcie nam kasy frajerzy.mam w ****ie BP i kabzy im nabijac nie bede.walcie sie cwele!!!!!!
👤 pysia
19.12.2011
pada śnieg na farmie,wali granatami.BP dzis zarobi z bańki ,bedzie lezec pod saniami.bo farmerzy to frajerzy ,taka dojna krowa.chca z nas kase dzis wyciagnac,w swej kieszeni schowac_059
👤 hasiokos
20.12.2011
ja nie wiem czemu się dziwicie, przecież ludzie nad tą grą nie pracowali za darmo, każdemu za pracę należy się płaca
powinniście się cieszyć że rejestracja w grze jest bezpłatna
👤 daniel2005r
20.12.2011
Sorry że tak powiem - ale jak nie umiecie grać , to nie grajcie albo płacić musicie żeby skończyć event.
A to takie proste:
1. Wywalamy wszystko ze wszystkich pól.
2. Dajemy dżem z dyni To zawsze +1 do zbiorów , choć lepszy by był Chutney marchwiowo-jabłkowy +2 do zbiorów.
3. Wszystkie pola robimy 1X1

I zostaje nam już tylko zbieranie i sianie. W 100% event do przejścia._044
👤 calineczka44
20.12.2011
To jest chore żeby zakończyć event w takich ilościach 80000szt trzeba siać 48godz. na dobę chyba im się zera pomyliły
👤 daniel2005r
20.12.2011
8.000 a nie 80.000
👤 farma011
20.12.2011
wystarczy zrobic dzem z dyni który daje 1+ ze zbiorów z każdego pola lub chutney marchewkowo -jabłkowe wtedy 2 + ze zbiorów lub na całej farmie postawic malutkie pola wtedy najwiecej najwiecej sie robi
👤 farma011
20.12.2011
nie przeczytałam komenarza daniela i to samo napisalam ehheehehheheeh
👤 nektarynka58
20.12.2011
witam czy z kazdego pola 1x1 przy dżemie z dyni dostajemy +1
👤 Hondus
20.12.2011
a jak jest z narzedziami/platkami z pól 1x1 ? tzn czy jest szansa taka sama jak z pola 2x2? ktoś coś wie o tym?
👤 rurka66
20.12.2011
[u]Hondus[/u] mam 3 konta co mają po 74 75 i 74 lv nie wielka różnica na jednym dałam same super pola na drugim dałam duże pola ale zwykłe a na swoim naj dałam ten malutkie 1:1 i wiesz co z tych super pól miałam najmniej a gwiazdek to chyba z 20 z bahamy łąki no z wszystkiego bo wszędzie mam pola a z tych durzych miałam 30 a z tych malutkich aż[b] 40 ;)[/b]to jak widac małe się lepiej opłacają 1:1
👤 kanka-88
20.12.2011
platkow du\o leci z 1 na 1
👤 krecik228
20.12.2011
Ja mając pola 1 X 1 już nazbierałem śnierzynek. więc żadna filozofia. i nawet lepiej lecą z roślinki co rośnie 3 godz niż 7 godz u mnie. a roślinki też sie nazbiera spokojnie. nawet drzew nie usuwałem bo mi sie nie chciało. nawet kilka zagród mam i używam tylko dżemy z dyni i to nie zawsze. więc event prosty. ale jak prosty to nagrody są jakie są niestety.
👤 rurka66
20.12.2011
zgodzę sie z krecik228 mi z 3h wyleciało 69 płatków a tylko z 100 pół ( 1/1 - tych najmniejszych ) czyli nie całe pół z pola i aż sie zdziwiłam bo z tych co ma 44 PD to z podobnej ilosci mam tylko 10 :( ale jestem na dobrej drodze zrobiłam już 3 zadanie i ten renifer jest super teraz robie co trzeba 450 śnieżek pozdro i powodzenia:)
👤 Maksiu
21.12.2011
W sumie potrzeba 1300 płatków śniegu, więc nie ma tragedii. Mi zostały 3 zadania z płatkami i 2 zadania z roślinami. Skończę na lajcie bez problemu.
👤 alutka7
21.12.2011
Witam
Ten ewent jest do bani jak ktos nic nie robi tylko siedzi przed kompem to i może go skończy albo jak się niego wtopi realna kasę ja miałam się tu zrelaksować a nie jak wyścig szczurów sadzić i zbierac i miec z tego wielkie nic bo jak pracuję to nie ma szans uzbierać po 8 tyś kwiatków. Jestem zdegustowana:(
👤 elcia42
21.12.2011
A ja kończę ten event dzisiaj przed północą :) Prawie 700 pól 1x1, chutney i dżem, puchary i John Cytryna. Już w tej chwili mam ponad 2500 śnieżynek w zapasie. Wkład w realu: pomocnicy + 70 supernawóz na rozmnożenie. Oczywiście zrobiłam demolkę na farmie, więc teraz trzeba trochę posiedzieć żeby przywrócić jej pierwotną funkcjonalność :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.