📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 19

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9499
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 farben
19.12.2011
Ten sam bonus daje drzem z guawy, który jest dostępny na pierwszym poziomie, dodatkowo bonus trwa przez 12 godzin. Gdzie tu sens i logika?
👤 MisiekS
19.12.2011
Fajnie że ja wytwarzam dżemy
👤 kogut2509
19.12.2011
jak widze te bonusy to mi sie grac nie chce masakra cały czas doją z kasy a na swieta nawet pozadnego bona dac nie mogą dajcie kombajn i stajennego na 48 godz a nie jakies syfy. złodzieje
👤 maziaaa
19.12.2011
do piekarni było chyba z 4 przepisy a do dżemów tylko 1!!!!!!!!!!!!! czy to jest sprawiedliwe????? ŻENADA
👤 farben
19.12.2011
Do wytwórni dżemów były dwa przepisy, na zimowy dżem i na marcepan.
Piernik to zdaje się trzeci przepis do piekarni, spokojnie można się spodziewać jeszcze trzeciego do "dżemiarni".
👤 mysikrolik
19.12.2011
Mam drugi poziom w piekarni,czy pojawi się u mnie przepis na pierniki gdy os.wymagany poziom??? ... bo przecież się dzisiaj logowałam na farmie i weszłam w kalendarz ..._031
👤 witaga
19.12.2011
mysikrulik tak, ale samo zalogowanie na farmę i wejście w kalendarz nie wystarczy. Trzeba kliknąć cyfrę odpowiadającą dniu tygodnia dzisiaj jest 19 grudnia więc szukasz 19 i gdy ci się wyświetli okienko kliknąć w zależności albo ok jeśli to przepis lub wklepać w kod kreskowy na stronie z newsami jeśli to kod bonusowy.
👤 mysikrolik
19.12.2011
Do witaga ...wiem i tak właśnie zawsze robię ... chyba jednak ten przepis u mnie się na razie nie pojawi ...chyba 10 razy klik.i spr. no i nie ma... str. też odświeżałam _031
👤 1
19.12.2011
tylko kto do pierników stosuje ciasto francuskie ??
👤 aga_niuska
19.12.2011
mysikrulik ,przepis na piernik jest w piekarni na 3 poziomie
👤 Magda6396
19.12.2011
a jak nie mam jeszcze piekarni to dostanę ten przepis???
👤 patrycja9922
19.12.2011
Mi się wydaje że bonusy z dżemu z guawy i pierników sumują się. dając -10% czasu produkcji w zagrodach:)_031
👤 kitaliska
20.12.2011
Skąd wziąć kalendarz? Mówicie, wejść w kalendarz - gdzie on jest?_037
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.