📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 18

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9498
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (29)

👤 robertinho
18.12.2011
pierwszy. nagrody są przednie niema co e-kartka, tapete,e-kartka, tapeta i tak w koło pytam sie komu to potrzebne. dawać floreny a nie taki badziew. za debili nas uważacie??
👤 wojtek16
18.12.2011
teraz to juz przeginaja... :(
👤 megaska
18.12.2011
Powinniśmy się cieszyć z prezentów ale ja jakoś nie mogę. Po kiego grzyba nam ten kalendarz adwentowy chyba tylko po to byśmy się pocieli albo powariowali z nerwów, no po prostu porażka. W tamtym roku to była frajda a w tym kpina.
👤 donkeykong74
18.12.2011
już dzś niewytrzymałem ...BP jesteście po****ni i tyle!!!
👤 -monik123-
18.12.2011
szkoda slow normalnie i pomyslec ze ludzie wydaja tu realne pieniadze co za de**le!!!
👤 k_wiolcia82
18.12.2011
może nie od razu FL ale może kombajn full version ewentualnie +200PD na 5 godzin lub 100% do stodoły to by się ludziska cieszyli... Marzenia...
👤 roma57
18.12.2011
dzięki tym nagrodom odechciewa się grac.Od dawna tez nie kupuję nic za reale ,bo są tak nachalni że nie mam ochoty
👤 Kruszon_mocny
18.12.2011
JBP
👤 paulek60
18.12.2011
Daj komentarz----- szkoda
👤 mena220
18.12.2011
Ja kończę z tą farmą. Szkoda ale nie warto sobie głowy zawracać i się denerwować. Jak tu nie zapłacisz to nic nie masz a jak zapłacisz też nic nie masz. Kiedyś było lepiej, aż się chciało wchodzić taras sami widzicie.....Przykro _037
👤 friendship21
18.12.2011
no i po co do spowiedzi przed Świętami mamy iść jak tu się co dzień rano bluźni:P
👤 nerwi1982
18.12.2011
To już jest kpina. Kupujemy floreny na różne eventy.
A za free to już nam dają gówno!!!

Może warto pomyśleć, czy warto tracić na nich realną kasę!!!_062
👤 sofija
18.12.2011
Ten kalendarz jest żenujący .... _037
👤 radek423
18.12.2011
już nigdy nie wydam w tej grze realnej kasy,a co do nagród _63
👤 MisiekS
18.12.2011
_042 Nie nie śmieje się z nagród tylko z was_015 Żałośni jesteście,naprawde,Każą wam płacić za ten kalendarz że się tak bulwersujecie?
👤 FarmerJanek96
18.12.2011
Moim zdaniem tapeta jest bardzo ładna.;)
I nie wiem czego chcecie od BP- jak się nie podoba możecie nie grać. Przymusu nie ma...
👤 x3kotekk
18.12.2011
FarmerJanek96 może tapeta jest ładna, ale ludzie, którzy wydają kase na tą gre oczekują nieco innych prezentów .. nie wiem na co komu przyda się ta tapeta, a tym bardziej jakieś szopki, drzewa i nie wiadomo co jeszcze.. grają tu ludzie powyżej 18 lat i raczej takowe prezenty ich nie kręcą .. bardziej to dla dzieci jest, a nie dla nich .. jak dla mnie ten cały kalendarz adwentowy jest żenujący .. ale nie, nie załamuje się przez to, ignoruje to i gram dalej, bo nie zważając na to, gra mi się podoba ;PP i wydałam na nią tylko jeden jedyny raz realną kase.

MisiekS chyba nie bardzo ogarniasz zażalenia piszących tu osób ;PP
👤 asu0906
18.12.2011
dość że te badziewiaste kartki i tapety to jeszcze dokładają fruwający balon to już całkowite przeginanie chyba czas już na zakończenie tej męczarni
👤 Anallizator
18.12.2011
To już przekracza wszelkie słowa, po chusteczkę komuś tyle tapet, e-kartek i wycinanek, rozumiem po 1,jeszcze można to znieść, ale któraś z kolei mija się z celem, już lepiej żeby jakieś super pasze, nawozy, zośki, czy cokolwiek przydatnego,po kilka razy a nie takie badziewie...ehhh Total szaleństwo z tym kalendarzem :///
👤 hasiokos
18.12.2011
x3kotekk to ja tez nie ogarniam tych zażaleń, ludzie sie buntują że wydają realną kasę na grę i dostają taki badziew, no ale zaraz, na te tapety wydali kasę? za kalendarz i nagrody w nim nikt nic nie płaci
czy za darmo spodziewacie się czegoś co normalnie trzeba kupić?
dobrze się czujecie? chyba nie
👤 x3kotekk
18.12.2011
no nie, nie wydali kasy.. ale wcześniej na eventy tracili, czy coś .. i może chcieliby w jakiś sposób .. no nie wiem .. jakiegoś rewanżu? tzn. troche lepszych prezentów.. no bo na co przyda Ci się tapeta? wydrukujesz ją sobie, oprawisz w ramkę i na ściane powiesisz? ; )
👤 MisiekS
18.12.2011
Wydali kase na event i dostali z niego nagrode!Może jeszcze ma ich BP na rękach nieść za to że wydali ją.Prezenty są fajne można sąsiadowi wysłać piernikowego ludka który daje aż 100 PD i nie ma limitu użyć.
👤 wejwie54
18.12.2011
hasiokos - Ty rzeczywiście nie ogarniasz tego bo nam chodzi o całokształt gry a nie tylko o kalandarz. Ponad to my wydajemy rzeczywiste pieniądze a BP wirtualne (sianogrosze, pasze, nawozy, zagrody itd) dlatego nie rozumiem dlaczego nie zachęcają prezentami wręcz zniechęcają do gry. To tyle_crach
👤 x3kotekk
18.12.2011
BP dzięki NAM zarabia ; ) i jakieś odwdzięczenie powinno być, a jak narazie to się chyba z nas nabijają ; )
👤 hasiokos
18.12.2011
skoro traciliście kasę na eventy to wasza sprawa i dostawaliście przecież te nagrody za które płaciliście, więc o co chodzi
jak ci się zabawa nie podoba to się nie baw, nic nie płaciłeś za kalendarz i nie czaję absolutnie o co te pretensje
poza tym nad gra pracuje nie jeden człowiek, grafiki informatyki i dzikie węże, myślicie że praca tych ludzi nic nie kosztuje?
ja się w ogóle dziwię że można grać darmowo, ja na tę grę nigdy nie wydalam ani jednego najmniejszego grosza a korzystam z pracy ludzi którzy grę stworzyli, to uważam i tak jest zaczepista promocja
👤 x3kotekk
19.12.2011
widzę, że nie warto drążyć z Tobą ten temat ; )
👤 hasiokos
20.12.2011
a z tobą nie warto rozmawiać, śmieszą mnie tacy ludzie z roszczeniową postawą, jak ci się nie podoba to nie graj albo graj za darmo, to tylko i wyłącznie twoja sprawa że pakujesz w to realna kasę i nie miej potem pretensji do całego świata
👤 farma011
20.12.2011
czy wy ludzie nie rozumiecie ze ta gra stala sie w 100%komercyjna! za kase heheh jak to chce płacic za gre niech płaci nikomu nic do tego prezenty są denne z kalendarza mogli by dac cis lepszego a nnie e-kartki i tapety nuda ale ogólnie na brak zajęcia nie mozmy narzekac w tym mies
👤 x3kotekk
20.12.2011
drogi hasiokos, jakbyś czytał troche uważniej, to wyczytałbyś że nie wydaje na tą gre realnej kasy : ) tak więc pretensji do nikogo nie mam.. ; )
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.