📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 17

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9497
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (28)

👤 tbial
17.12.2011
no poprostu wspaniała nic dodać nic ująć:)police po prostu LUX idealna do pomocy w grze:)
👤 cyganka__
17.12.2011
a ja tak czekam na kolorowanke ;) moze sie doczekam.

[u]DAvSON[/u], zes wykrakal ;)
👤 AngelGG
17.12.2011
Davson chciał zwierzątko jakieś do zagrody hehehe drzewko jest to zwierzątko pewnie jutro będzie _rotfl
👤 flora
17.12.2011
nagroda SUPER :D,na Nowy Rok będziemy mieć pewnie szopkę :D a po Nowym Roku otwieramy przedszkole_rotfl
👤 tee4411
17.12.2011
Jest SUPER ! Normalnie 3D.
Można zapełniać wcześniej ulepiony kojec.
Nareszcie mamy dodatkowe miejsce na nagrody.
👤 halmys
17.12.2011
nagrody zenujace,bardzo zachecaja do gry,ale jestem duza dziewczynka,wiec skarzyc sie nie bede
👤 sofija
17.12.2011
Te "wspaniałe" nagrody zmobilizowały mnie do zakupu nowej drukarki ...stara odmówiła współpracy _rotfl
👤 sisula5
17.12.2011
Te nagrody są dobre dla przedszkolaków,nie dla nas:)
👤 compaq
17.12.2011
Popieram te nagrody to jakaś kpina , totalna beznadzieja nawet dzieci nie są z nich zadowolono , a co dopiero dorośli :(
👤 friendship21
17.12.2011
ja nawet nie otwieram okienek z takim badziewiem!!!!!
👤 asu0906
17.12.2011
spokojnie do końca adwentu będziemy mieli całą farmę na żywo, czy to nie wspaniale hihihihi
👤 Magda6396
17.12.2011
te wycinanki są gites jak ktoś ma drukarkę
👤 paulek60
17.12.2011
DAvSON najpiękniejsze jest zdanie "jak Wam to się podoba" jest wspaniałe he he he !!!!!!!!!!!!!!!!!
👤 hp25
17.12.2011
Ale i tak lepsze to niż kolejna e- kartka, czy kolejna tapeta. Inna sprawa, że po co to komu. Uczciwiej byłoby po prostu dać po 5PD, więcej byłoby z tego "pożytku".
👤 Wilkomaniak
17.12.2011
A w wigilię będzie zestawik e-kartka+tapeta+zrób to sam :D
To będą mega święta :D
Wilkomaniak :)
👤 pysia
17.12.2011
chyba wypuscili wszystkich z tworek bo BP robi z nas idiotow jakimi sami sa.tapetki e-kartki i zrob to sam.kogos niezle po****lo
👤 gruba986
17.12.2011
Prezenty Zajebiste ....
aż brak słów ...
zamiast dać coś lepszego to Maja ubaw z dawaniem takiego czegoś ! :)
Ciekawe co jutro będzie_rotfl
👤 cyganka__
17.12.2011
gruba986 jutro bedzie --> zröb to sam--> wydrukuj i pokoloruj _rotfl
👤 asu0906
17.12.2011
jutro wiem co będzie :: zrób sobie sam prezent i zainwestuj w BP....
👤 day500
17.12.2011
_037Kiedy wreszcie dadzą jakieś miejsce na nagrody ,bo te sklejanki to P O R A Ż K A
👤 Czocherek
17.12.2011
W Wigilie otrzymamy sklejanego mikołaja albo opłatek z papieru _rotfl
👤 Ogrodnik121970
17.12.2011
No cóż, faktem jest, że dawanie takich nagród w grze sieciowej jest dość osobliwe, zwłaszcza, że grają w nią całe pokolenia. Nie bardzo wiem jak ma cieszyć się z takiej wycinanki osoba w babcinym wieku... no chyba, że będzie wycinać i z wnukami kleić papierki... sęk w tym, że w tę grę gra też duża masa graczy, których takie "dziwne prezenty" denerwują... moim zdaniem lepiej by było gdyby w ogóle nie dali tego kalendarza, bo faktycznie wygląda on jak kiepski żart... nie mniej ja tam pobieram te wycinanki i póki co odkładam do katalogu o nazwie "prezenty od BP" _rotfl, a niech tam BP ma satysfakcję, że gracze to kupili z uśmiechem...
👤 1
17.12.2011
Jak się Wam podoba taka nagroda ?
odpowiadam: do D...
👤 Czocherek
17.12.2011
ja tam spodziewałem się czegoś lepszego od nich,po tylu akcjach,wyciągania fl od ludzi za realną kasę,a w zamian otrzymujemy wycinankę....grałem też w 2 inne gry internetowe,zawsze z okazji świąt dawali jakieś bonusy,płatne opcje za darmo,a tu...
👤 Czocherek
17.12.2011
no nie wiem,w mikołajki mieliśmy e-kartke..._061
👤 Kruszon_mocny
17.12.2011
BP ma nas w ****ie
👤 kropka19
18.12.2011
Te nagrody są po prostu żałosne. Szkoda słów.
👤 kastazda
18.12.2011
No cóż jaka gra takie kopnkursy
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.