📰 News

Śnieżna kula - zdobyliśmy !

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9495
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 -as_mysza-
16.12.2011
dobrze jest, ciekawe kiedy ją dostaniemy, bo ja na razie nie mam.
👤 zuczek78
16.12.2011
taniec
👤 biolosz
16.12.2011
U mnie nie ma na pasku.
👤 kelvin7mks
16.12.2011
gdzie jest nasza kula???
👤 nestor41
16.12.2011
graty wszystkim wpłacającym koło 18 miałem małą nadzieje na sukces_polska
👤 hasiokos
16.12.2011
nie było innej opcji niż ukończenie tego paska jednak liczyłam na to że przedłużą event a nie po prostu zamienią pasek na zielony, 30 minut temu było sporo jeszcze do końca, kto wierzy w to że tyle ludzi na sam koniec wrzuciło tyle?
ja nie wierzę
a te nowe reniferki produkują się szybciej niż poprzednie, fajnie
👤 waldemark
16.12.2011
Witam, aby uzyskać śnieżną kulę należy wpisać kod bonusowy : snowdome
👤 mikusia67
16.12.2011
kod do kuli snowdome
👤 Kruszon_mocny
16.12.2011
snowdome kodzik i jest kula
👤 piotrek1990
16.12.2011
mi do reniferow zabrakło 1 blyskotki. mozna sie pochlastac :/
👤 nestor41
16.12.2011
kod jest a kula daje nic:))
👤 hasiokos
16.12.2011
ma zegar więc na pewno coś daje, może sam efekt padania śniegu ale na pewno coś będzie
👤 zilog
16.12.2011
Kula daje PD, 4,5 x poziom czyli jak ktoś ma 70 poziom to otrzyma co 16 godzin 315 PD :D
👤 marlena66611
16.12.2011
mi do reniferow zabrakło 73 blyskotki. mozna sie pochlastac :/_059
👤 rurka66
16.12.2011
marlena66611 komuś innemu brakło tylko 1 i co a tobie nie oszukujmy się ale ci trochę brakło ale morze na przyszły rok :) ;)
👤 kocurekik100
16.12.2011
kochani powiem tak ja miałam błyskotek ponad 800 i to jest najświętsza prawda teraz już wiem po takiej ilości evantów że najlepiej sadzić róże no i można je nawet podlać ponieważ z róż wyskakiwało najwięcej błyskotek resztę co mi zostało oddałam do wspólnej zabawy aby kula była nasza i udało się jestem dumna ale zawsze róże dają najwięcej prezentów mówię o tym co z pól wyskakuje mam 82 poziom więc troszkę czasu już spędzam z farmą pozdrawiam wszystkich graczy
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.