📰 News

Testy beta

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9487
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 mentlik
14.12.2011
a do czego to jest potrzebne ?
👤 sss
14.12.2011
drugi
👤 Jamajka23
14.12.2011
Czy ktoś wie do kiedy trwa zimowy event?help
👤 marlenka625
14.12.2011
do 16 grudnia
👤 zdanixx
14.12.2011
event dekorowania miasta trwa do 16 XII do godziny prawdopodobnie 12.00:)
👤 halinab
14.12.2011
Miało być:@ kino dzisiaj o 10 a jeszcze go nie ma
👤 hasiokos
14.12.2011
zdaniaxx i marlenka nie wprowadzajcie ludzi w błąd, nie prawda że do 16, trwa to tak długo aż wszyscy gracze zapełnią pasek międzynarodowy wrzucając plony na dekorowanie miasta

ma ktoś z was zegar odliczający koniec eventu? NIE to po co gadacie że trwa do 16 grudnia
to bły informacje wcześniejsze i niepotwierdzone, okazało się inaczej, tak jak z cyrkiem było, najpierw zapowiedzi że bilety będą w prezentach ale wcale tak nie było jak event wszedł w życie
tu jest tak samo

kto i gdzie powiedział że dziś miało być kino dostępne w Polsce?
👤 bodziowra
14.12.2011
W oficjalnych ogloszeniach masz ze event trwa do 16. Nigdzie nie jest napisane ze jak gracze zapelnia pasek to koniec z eventem. Tak na logike gdy nik nic nie wrzucal do tego paska to moglibysmy robic ten event nawet do maja.
👤 mac1144
14.12.2011
hasiokos - wejdź sobie na oficjalną stronę BP i tam się rozglądnij, a potem pisz te głupoty. Idąc Twoim tokiem rozumowania, wszyscy będą zbierać ozdoby, aż do lipca i na dożynki wszystko będzie powieszone. Dobre
👤 Anallizator
14.12.2011
Czy ktoś ma problemy z zagrodami, ze nie mozna ich zebrac i puścić znów???????
👤 suzi
14.12.2011
Anallizator też tak mam.
👤 koniki11
14.12.2011
Też mam problem z zagrodami a ponieważ kilka razy ponawiałam próby straciła paszę. :|
👤 mentlik
14.12.2011
chyba wszyscy piszecie nie na temat bo ten post jest o beta tescie a nie o evencie
👤 hasiokos
14.12.2011
na oficjalnych tez o biletach pisali i co? gów o
po prostu jak nie beda wrzucać to postawia itemy za wykonanie do któregoś dnia, tak już było w jakims evencie
[poza tym, nie zostawili by nie dokończonej dekoracji miasta
to musi być skończone i koniec
nie ważne do której godziny
👤 woj9928
14.12.2011
Mi sie nie pojawilo takie zapytanie mam poziom 76 dlaczego i nic szybciej sie nie laduje choc mam teta 2mb pozdro
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.